На ЗАЕС окупанти анулюють перепустки українського зразка для персоналу, а на даху енергоблоку встановили воєнне обладнання – розвідка


11:4402.11.2022

Окупанти виставили умову ліцензованим співробітникам оперативної зміни Запорізької атомної електростанції, що до 2 листопада вони мають визначитися щодо підписання або відмови від контракту з «росатомом».

Іншим працівникам ЗАЕС виставлено термін – до 1 грудня.

Про це інформують в Головному управлінні розвідки МО України, передає Інше ТВ.

Повідомлено, що найближчим часом будуть анульовані перепустки на станцію українського зразка. Наразі інженерно-технічних працівників станції на робочі місця не допускають. Доступ мають лише оперативні працівники (зміна управління).

В Енергодар прибули так звані «кадирівці», які патрулюють групами по 15-20 осіб. Зв’язок в місті практично відсутній, переміщення доцільно здійснювати з 09:00 до 15:00. Після 15:00 зростає вірогідність потрапити під фільтраційні заходи.

На даху п’ятого енергоблоку встановлено обладнання РЕБ для боротьби з засобами аеророзвідки. На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну окупантів. Командний склад розосереджений по місту та проживає в квартирах місцевих мешканців, які виїхали.

Як повідомляло Інше ТВ, кілька днів тому очільник МАГАТЕ заявляв про «прогрес» в переговорах з росіянами щодо створення зони безпеки навколо ЗАЕС.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube