РФ блокує інтернет та мобільний зв’язок на півдні


12:2019.10.2022

На півдні окупанти блокують роботу операторів мобільного зв’язку та інтернету, щоб приховати переміщення своєї техніки та особового складу у районах Таврійська та Нової Каховки у Херсонській області. Про це у середу, 19 жовтня, повідомляє Генштаб ЗСУ, пише Кореспондент.

“Окупанти вживають заходів для прихованого переміщення військової техніки та особового складу. З цією метою у населених пунктах Таврійськ та Нова Каховка Херсонської області противник блокує роботу операторів мобільного зв’язку та інтернету”, – повідомили у Генштабі.

Зазначається, що окупанти продовжують знищення української культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях, продовжують грабувати музеї, спалювати українську літературу та підручники, надруковані українською мовою.

“За наявною інформацією, у Російській Федерації існують значні проблеми з грошовими виплатами військовослужбовцям, які беруть участь у бойових діях на території України. Зазначеній категорії затримуються виплати грошових надбавок за участь у бойових діях”, – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що родичі загиблих не можуть отримати обіцяної компенсації.

Читайте: За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 86 цивільних об’єктів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube