Масова загибель дельфінів у Чорному морі через збройну агресію РФ – розпочато розслідування екоциду (ФОТО)


19:5807.09.2022

На пляжах Одещини з початку збройної агресії РФ проти України знаходять велику кількість загиблих морських ссавців. Ймовірна причина їх загибелі — використання гідролокаторів на підводних та надводних човнах країни-агресора. Сонари видають потужні звуки, які негативно впливають на здоров’я тварин.

За ініціативою прокуратури проведено огляди та розтини морських свиней і дельфінів, знайдених мертвими на узбережжях. Відібрані зразки будуть направлені для проведення досліджень у Падуанському університеті (Італія), та окремого дослідження структур внутрішнього вуха ссавців у Ганноверському університеті (Німеччина).

Також прокуратура готує запити про надання міжнародної правової допомоги до Республіки Болгарія, Турецької Республіки та Румунії щодо встановлення аналогічних випадків загибелі дельфінів.

Прокурори Одеської обласної прокуратури відкрили кримінальне провадження за фактом екоциду (ст. 441 КК України), повідомили в Офісі Генпрокурора України.

Як повідомляло Інше ТВ, В Чорному морі загинуло вже близько 5000 дельфінів від початку россійської агресії – вчені

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Масова загибель дельфінів у Чорному морі через збройну агресію РФ – розпочато розслідування екоциду (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube