Мародери як є: окупаційна влада на Херсонщині «віджимає» приватний бізнес у місцевих підприємців (АУДІО)


14:0905.06.2022

Загарбники хочуть привласнити регіональні АЗС, щоб на них продавати завезене з Криму пальне.

Про це свідчить телефонна розмова між «гауляйтером» Генічеська Геннадієм Сиваком і так званим радником «голови» Криму Рустемом Німетуллаєвим.

Аудіозапис перехопленої розмови оприлюднила СБУ, передає Інше ТВ.

 «…если можно будет работать через заправки брошенные, сегодня же никто туда бензин не возит? Нет! Ну, по законам «спецоперации» можно пользоваться ими. Мы завозим, сливаем, вот, и продаем», – пропонує Німетуллаєв.

Генічеський «гауляйтер» охоче погоджується з пропозицією, але переймається щоб «бабло из под носа не увели…», бо не хоче залишитись без додаткового «заробітку».

«Ну, надо же персонал… Ты же понимаешь в чем проблема?! Лавандос, как? То есть, мне нужно организовать инкассацию, аудит, чтобы они ничего не перли…» – каже колаборант.

Тож ідеї «руZZкого міра» розраховані хіба що на глядачів росТБ, а самих загарбників та їхніх пособників цікавлять лише гроші. І українські території їм потрібні, щоб грабувати нашу країну у промислових масштабах.

СБУ працює над тим, щоб притягнути злочинців до відповідальності.

Як повідомляло Інше ТВ, невеликі перемоги підрозділів Збройних сил України на Херсонщині дають надію, що невдовзі область буде звільнено від окупантів, каже голова Херсонської облради Олександр Самойленко.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мародери як є: окупаційна влада на Херсонщині «віджимає» приватний бізнес у місцевих підприємців (АУДІО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube