INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

Угорщина заблокувала заклик ЄС до звільненні Саакашвілі

16.02.2023
in Політика, Найважливіше
В Грузии оштрафуют тюремщиков Саакашвили – за распространение унижающего его достоинство видео

Угорщина заблокувала висловлення протесту Європейського Союзу владі Грузії у справі ув’язненого експрезидента Михеїла Саакашвілі.

Про це повідомила польська радіостанція RMF FM, пише “Європейська правда“.

Схожі матеріали

До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)

До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)

08.05.2025
Нідерланди прийняли рішення розпочати підготовку перших F-16 для передачі Україні – Зеленський

Зеленський привітав нового Папу Римського і озвучив, на що сподівається Україна

08.05.2025

Згідно з повідомленням, Польща виступила з ініціативою призупинити термін відбування покарання Саакашвілі, щоб він міг пройти лікування за кордоном. Ця пропозиція мала бути включена у дипломатичний протест ЄС, який планували висловити Тбілісі.

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький минулого тижня після саміту ЄС заявив, що Польща готова прийняти Саакашвілі на лікування.

Однак, пропозицію Польщі підтримали всі країни ЄС, окрім Угорщини. 

Дипломати ЄС запевнили, що докладають усіх зусиль, аби переконати Будапешт змінити свою думку. 

Відзначається, що після можливого досягнення одностайності всередині Євросоюзу інструментом впливу на Тбілісі, до якого може вдатися ЄС, є той факт, що Грузія має європейські прагнення.

Прессекретар голови дипломатії ЄС Борреля Петер Стано не став коментувати інформацію про запланований демарш ЄС у справі Саакашвілі.

Нагадаємо, депутати Європарламенту у затвердженій 15 лютого резолюції висловили серйозну стурбованість погіршенням стану здоров’я колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі та закликали помилувати його і відправити на лікування за кордон.

Таким чином, Європарламент резолюцію щодо Саакашвілі ухвалив, а Євросоюз дипломатичний протест (ноту від 27 країн) – не передав.

Next Post

В Німеччині повідомили, що навчання українців роботі з системою ППО Patriot йде швидше, чим очікувалось

Please login to join discussion

Рекомендації

Польская компания заявила о создании сети АЗС в Украине под швейцарским брендом

Польская компания заявила о создании сети АЗС в Украине под швейцарским брендом

7 років ago
Туманность коалиции. К чему ведет исход нардепов из президентской фракции

Осенью ВР должна утвердить 5 реформ

8 років ago
Николаевский спортсмен вернется с двумя медалями с чемпионата Европы по армспорту среди спортсменов с инвалидностью (ФОТО)

Николаевский спортсмен вернется с двумя медалями с чемпионата Европы по армспорту среди спортсменов с инвалидностью (ФОТО)

6 років ago
При оползне в Китае погибли 29 человек

При оползне в Китае погибли 29 человек

6 років ago
“Евротранстехсервис” хочет из бюджета Николаева 147 тыс.грн. за 2 недели перевозки николаевских льготников по 83-му маршруту

«Евротранстехсервис» уже на шаг ближе к получению 147 тыс.грн. из бюджета Николаева за перевозку льготников

8 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • В Амстердамі створили загін для пошуку кажанів
  • До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)
  • 154 бої на фронті, особливо відзначились воїни 27-го полку НГУ, 128-ї та 34-ї бригад – Генштаб
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV