INSHE.TV
П’ятниця, 15 Серпня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Найважливіше

Зеленський дав інтерв’ю чеському телебаченню – розказав про війну і диких росіян (ВІДЕО)

02.11.2022
у Найважливіше, Відео, Політика
Це стара людина, яка не памятає, що вона говорила, – Зеленський про Путіна (ВІДЕО)

Інтерв’ю чеському телебаченню. Про те, як нас змінила ця війна, масштабну підтримку чеських громадян та відносини між нашими країнами. А також про воєнні злочини окупантів і нашу майбутню перемогу.

 Зокрема, він розповів про перші враження від дій російських окупантів після початку повномасштабного вторгнення РФ. За його словами, він не очікував, що у ХХІ столітті таке взагалі можливе, і “було відчуття диких, неосвічених і неграмотних людей”, яких до того “тримали в ямах”.

Президент заявив, що “загалом не очікував, що у 21 сторіччі людина спроможна таке робити”.

“Але виявилось, що вони спроможні. Вони — це якась така навала голодних, злючих, лютих людей, дикунів. За парасольку, якийсь чайник, за унітаз вбивали людей. Що це? Де їх тримали? Відчуття, що їх тримали в ямах, клітках, за гратами, а потім сказали – “ми вас звільняємо, тільки біжіть туди і вбийте тих людей”, – поділився враженнями Зеленський.

Він розповів чехам, що колись мав бізнес з росіянами, але “не знав, що всередині у них може бути таке”: “Це нелюди”.

Зеленський торкнувся теми перехоплення телефонних розмов окупантів зі своїми рідними у РФ: “Дуже багато перехватів неграмотних. Я російську мову знаю набагато краще, ніж ті люди. Всі ми знаємо матюки, але вони цими словами спілкуються з батьками. Він телефонує батьку або матері – і через слово викориситовує такі слова”.

“Якщо ти так з батьками своїми спілкуєшся, то зрозуміло, чому ти так себе поводиш [на війні]. Це звірі. Неосвічені та невиховані звірі – і все. Цинічні. Принизливо ставляться до українців”, – сказав Зеленський.

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv