INSHE.TV
Вівторок, 1 Липня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Відео

Сльози і сміх з Русланом Горовим – творча зустріч у Миколаєві (ФОТО, ВІДЕО)

18.01.2025
у Відео, Миколаїв, Найважливіше, Суспільство
Сльози і сміх з Русланом Горовим – творча зустріч у Миколаєві (ФОТО, ВІДЕО)

Рясні сльози й голосний сміх – саме у такий вир емоцій поринули миколаївці, які сьогодні, 18 січня, прийшли в Укриття біля ДОФ.

Тут на них чекав Руслан Горовий – журналіст, автор відомого проєкту «Служба розшуку дітей», режисер-документаліст, поет і музикант, письменник, співзасновник видавництва «ТаТиШо» і волонтер.

Його слухала та плакала і сміялась разом з усіма і кореспондент Інше ТВ.

Як до початку творчої зустрічі з миколаївцями розповів Руслан Горовий, разом з видавництвом він вже близько року намагається робити книжкові тури по «центрах українськості». І Миколаїв не став винятком.

«Я давно хотів приїхати, але на південь ми їздимо зимою, – з усмішкою каже Руслан Горовий. – Я ваше місто дуже люблю – багато був і в момент, коли йшли бої, коли Херсон ще був окупований, я потім з друзями возив туди допомогу… Мені Миколаїв не чужий. Десь 2020 року приїжджав влітку, запускав дрон – у мене дуже багато красивого Миколаєва, ще не понищеного».

На зустріч з миколаївцями Руслан Горовий привіз свої книги, а їх вже випущено чималенько. «Мені є чим займатись у житті, але, коли голова переповнюється, я пишу», – так каже про свої оповідання Руслан Горовий.

І він не «малюється» – він такий і є, щирий та самоіронічний. Руслан Горовий, якого після початку повномасштабної війни не взяли до війська через ваду здоров’я (у нього немає одного ока), зайнявся волонтерством – спочатку допомагав літнім людям («у мене чорний пояс по бабушкам», каже він), потім вивозив людей і тварин з населених пунктів, де йшли бойові дії. І своїми книжками заробляв гроші за кордоном на купівлю автівок для захисників. «Ці книжки дають мені можливість не просити грошей», – каже Руслін Горовий.

Окрім того, що автор не тільки прекрасно пише, він ще й прекрасно читає. Магію його творів зміг відчути кожен, хто прийшов на творчу зустріч у Миколаєві. І далеко не кожен зміг стримати сльози.

Втім, миколаївці на зустрічі з Русланом Горовим не тільки плакали, а й сміялись. Особливо, коли він читав свої вірші та твори своєї дружини Людмили Горової та Віталія Чепиноги з гумористичної збірки «Срав пес, перділи гуси». Як розповів Руслан, для цієї книжки він випросив у дружини вірші, які раніше ніде не друкувались, і за перший тираж цієї книжки, проданий в Україні, вдалось купити автівку для захисників. Додамо, що примірники саме цієї книжки дуже швидко були розкуплені і сьогодні в Миколаєві.

Фото на згадку, автограф-сесія, і Руслан Горовий поїхав до Вознесенська. А завтра, 19 січня, його буде приймати Південноукраїнськ.

Від Інше ТВ. Сьогодні Руслан Горовий не співав, тому ми нагадаємо і про цю складову його таланту:

Пісні війни. Горовий/Травневий – Ми забудем, якщо не запишемо (ВІДЕО)

Пісні війни. Руслан Горовий – «Мотанка» (ВІДЕО)

Пісні війни. Руслан Горовий – «Якби не ка-ца-пи» (ВІДЕО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv