INSHE.TV
Субота, 6 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Суспільство

“Не чіпайте спецслужби РФ”, – ймовірний організатор хвилі “замінувань” в Україні звинувачує журналістів

15 Жовтня 2024, 09:28
у Суспільство
Рейтинг украинских провайдеров: кто быстрее?

Відправник листів про масове мінування по всій Україні закликає вважати винними в цьому журналістів «Радіо Свобода» через їхнє розслідування про російські спецслужби.

Про це «Радіо Свобода» повідомила на своїх сторінках у соцмережах.

Так, редакція повідомила, що також отримала лист, який був підписаний представником «терористичної групи», за назвою однойменного телеграм-каналу антиукраїнського спрямування.

У ньому з погрозами згадувалося про журналісток «Радіо Свобода» Ірину Сисак та Валерію Єгошину, а також фрилансерку Юлію Химерик, які нещодавно зробили розслідування про те, як російські спецслужби вербують українців, зокрема неповнолітніх, за гроші для підпалів автомобілів українських військових.

«Ми не піддаємося залякуванням і підтримуємо наших журналістів, які продовжуватимуть інформувати українську аудиторію безстрашно та неупереджено», — заявив президент «Радіо Свобода» Стівен Капус.

Хто цей відправник листів?

Розслідувачі проєкту «Схеми» з’ясували, що особа з такими даними, як у відправника листа з погрозами, проживає в тимчасово окупованому росією Криму та має паспорт рф, передає Громадське.

У соцмережах групи, яка взяла на себе відповідальність за повідомлення про мінування активно закликають палити авто українських військовослужбовців, а представники цієї ж «групи» розіслали повідомлення до низки державних органів України із пропозицією «вбивства за винагороду» високопосадовців.

У «Радіо Свобода» розповіли, що Нацполіція перевірила офіс редакції у Києві і не виявили там вибухового пристрою. Служба безпеки повідомила проєкту «Схеми», що такий інцидент варто розглядати як інформаційно-психологічну операцію росіян.

«Замінування України»

У понеділок, 14 жовтня, у низці регіонів України надійшли повідомлення про нібито замінування будівель: навчальних закладів, судів, вишів, Міністерства культури, інших адмінбудівель, офісів видання LIGA.net та філій «Суспільного».

Наразі проводять перевірки. У поліції заявили, що вже не перший рік стикаються з такого роду повідомленнями, тож є напрацьований відповідний алгоритм реагування на такі події.

«Не виключено, що в такий спосіб ворог намагається дестабілізувати ситуацію в регіонах нашої держави, тож застосовує для цього інформаційно-психологічні спецоперації. Сил і засобів поліції вистачає, аби перевірити кожен об’єкт. На місцях працюють профільні служби», — зазначає поліція.

Попередній запис

Україну звинуватили в поставках дронів у Малі, МЗС заперечує – самим треба

Наступний запис

COVID-19 нікуди не подівся. Де найбільше хворих на Миколаївщині

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv