INSHE.TV
Четвер, 19 Червня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Суспільство

Meta просять оштрафувати за спробу запровадити платну підписку на Facebook та Instagram

29.11.2023
у Суспільство
З Facebook, Instagram і Twitter видалили 2 міжнародні мережі кремлівської пропаганди. Як вони працювали

Організація NOYB вимагає від австрійського органу із захисту даних DPA терміново припинити ймовірні порушення з боку Meta, пов’язані з запровадженням підписки. Також пропонують накласти штраф на компанію. Це має переконати інших великих гравців не наслідувати підхід Meta до питань конфіденційності.

Про це йдеться в заяві організації, пише УНН.

В NOYB стверджують, що вартість підписки, яка б дозволила юзерам користуватися соцмережами Meta без перегляду реклами та без їхнього відстежування для налаштування персоналізованої реклами, є “зовсім не пропорційною”. Крім цього, наголошують, що якби інші виробники застосунків мали такий самий підхід, витрати користувачів на захист своєї конфіденційності зросли б непомірно і для деяких людей могли б складати до кількох тисяч євро на рік.

Вже зараз TikTok тестує підписку без реклами за межами США. Найближчим часом інші постачальники додатків можуть піти за ними, що зробить конфіденційність онлайн недоступною. За даними Google, у середньостатистичної людини на смартфоні встановлено 35 програм. Якби всі ці програми наслідували приклад Meta та стягували подібну комісію, людям довелося б платити “комісію за фундаментальні права” у розмірі 8815,80 євро на рік. Для сім’ї з чотирьох осіб ціна конфіденційності даних зросте до 35 263,20 євро на рік – це більше, ніж середній дохід при повному робочому дні в ЄС, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Не дешево, але без реклами. Meta пропонує підписку на Facebook та Instagram

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології

© 2025 inshe.tv