INSHE.TV
П’ятниця, 19 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Суспільство

У РФ все ще є зеки і тактичні успіхи біля Авдіївки, – ISW

12 Жовтня 2023, 07:33
у Суспільство
В Авдеевке СБУ провела спецоперацию: задержаны 100 человек, среди них 3 диверсантов

Спроби атак росіян у районі Авдіївки Донецької області та навіть успіхи на тактичному рівні навряд чи призведуть до ширших оперативних та стратегічних переваг для армії РФ.

Про це повідомляється в звіті ISW.

Кадри з геолокацією показують, що російські сили зосереджені на південний захід від Авдіївки. За останніми даними, російські сили не завершили оперативне оточення населеного пункту і, ймовірно, насилу зможуть це зробити. За даними експертів, Авдіївка також відома як добре укріплений та захищений український опорний пункт, що, ймовірно, ускладнить можливість російським військам наблизитися до населеного пункту або повністю його захопити.

Крім того, російські війська вже контролюють ділянки найважливішої дороги “Донецьк-Костянтинівка-Краматорськ-Слов’янськ” та інших трас, що проходять поблизу Авдіївки, тому гіпотетичне захоплення Авдіївки не відкриє нових шляхів просування для окупантів у Донецькій області.

На думку аналітиків ISW, російські війська, ймовірно, планують атакувати в районі Авдіївки, щоб скувати українські сили та не допустити їхньої передислокації на інші ділянки фронту.

Ключові висновки ISW

Українські війська продовжили контрнаступальні операції під Бахмутом, а також у Запорізькій області та, як повідомляється, 11 жовтня просунулися на обох ділянках фронту.

Російське військове командування продовжує вшановувати 810 бригаду морської піхоти Чорноморського флоту, незважаючи на заяви про те, що бригада зазнала великих втрат, не виконала поставлених завдань і нібито перекинута на Херсонський напрямок.

Російські війська вели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, а також у районі Бахмута та на лінії Авдіївка-Донецьк.

Представники Міністерства оборони Росії могли завербувати понад 1000 засуджених для служби у ПВК “Редут”, що входить до структури Міноборони Росії.

Попередній запис

На Миколаївщині вночі збито 4 «Шахеди», на Одещині – 10, але є влучання у припортову інфраструктуру та приватні будинки Одещини – 1 людина поранена

Наступний запис

Вночі на Миколаївщині збито 4 “шахеди”, вчора – «Supercam»

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv