INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Суспільство

У Гаазі шестеро українських дітей розповіли європейським лідерам про перебування у російському полоні

16.09.2023
in Суспільство
У Гаазі шестеро українських дітей розповіли європейським лідерам про перебування у російському полоні

В межах затвердженого плану дій президента Bring Kids Back UA, частиною якого є інформаційна кампанія «Викрадені голоси», за підтримки Orphans Feeding Foundation, шестеро дітей, повернутих з російського полону, зустрілися з європейськими лідерами в Гаазі, повідомив очільник Офісу президента Андрій Єрмак, пише ЛБ.

Діти розповіли власні історії, щоб привернути увагу до порушень прав дітей, скоєних Росією.

Схожі матеріали

Європа презентувала план Rearm Europe – шлях переозброєння на 800 млрд євро (ВІДЕО)

Суперечка щодо вмісту важливої інформації: суд зобов’язав Урсулу фон дер Ляйен показати листування з Pfizer про закупівлю вакцин

14.05.2025
kniga

Молодь за програмою “єКнига” надає перевагу книгам зарубіжних авторів

14.05.2025

Їх супроводжувала українська делегація, до складу якої увійшли Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук, Посол України в Нідерландах Олександр Карасевич і співзасновниця організації Orphans Feeding Foundation Маріам Ламберт.

Українська делегація надала інформацію про примусове переміщення українських дітей РФ, включно з механізмами, що стоять за міжнародним злочином Росії.

Представники нідерландської сторони особисто почули жахливі історії насильницької депортації шістьох дітей.

Зустрічі проводили пані міністр закордонних справ Нідерландів Ханке Брюїнс Слот, представники Комітету закордонних справ нідерландського парламенту, член Європейського парламенту Катаріна Рінзема й секретар Міжнародного кримінального суду Пітер Льюїс.

Під час розмови з українською делегацією пані міністр закордонних справ Нідерландів Ханке Брюїнс Слот озвучила намір Нідерландів підтримати Україну в новому проекті щодо возз’єднання родин за допомогою ДНК. Використовуючи експрес-тести ДНК, Нідерланди прагнуть допомогти Україні створити базу даних, що дасть змогу швидко встановлювати родинні зв’язки дітей, викрадених РФ, і сприяти їх якнайшвидшому поверненню до своїх сімей.

Єрмак зазначив, що мета України – повністю припинити насильницьку депортацію українських дітей до Росії та вжити всіх необхідних заходів для їх безпечного повернення додому. Україні потрібна підтримка союзників і партнерів, щоб повернути кожну дитину на батьківщину.

Зазначається, що 386 дітей вдалося повернути в Україну, а понад 19,5 тисячі дітей чекають допомоги.

Читайте: Українські діти, яких вдалося повернути з РФ, будуть свідчити в Гаазі (ВІДЕО)

Next Post
За минулу добу на Миколаївщині внаслідок россійських обстрілів пошкоджено 4 житлових будинка

За добу на Миколаївщині російськими обстрілами пошкоджено 5 цивільних об’єктів

Рекомендації

Платежки за тепло в Николаевской области. Зеленский и Гончарук назвали виновных (ВИДЕО)

Платежки за тепло в Николаевской области. Зеленский и Гончарук назвали виновных (ВИДЕО)

5 років ago
Горячая Венесуэла: протестующие повалили и подожгли памятник бывшему президенту страны Уго Чавесу

В Венесуэле протестующие случайно подожгли грузовик с гумпомощью

6 років ago
Вечер пятницы был неудачным для пешеходов: двое оказались на больничных койках

За прошедшие сутки в Николаеве пострадало пять пешеходов, а еще один – в Еланце

10 років ago
Рашисти розстріляли полоненого за слова “Слава Україні” і виклали відео. Реакція ОП (ФОТО, ВІДЕО)

Рашисти розстріляли полоненого за слова “Слава Україні” і виклали відео. Реакція ОП (ФОТО, ВІДЕО)

2 роки ago
Путин помиловал Савченко, хотя она его об этом и не просила

Ждем, очень ждем: глава Николаевской облгосадминистрации Вадим Мериков анонсирует еще задержания

9 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Суперечка щодо вмісту важливої інформації: суд зобов’язав Урсулу фон дер Ляйен показати листування з Pfizer про закупівлю вакцин
  • В Україні подорожчала оренда житла, в яких регіонах найбільше
  • Молодь за програмою “єКнига” надає перевагу книгам зарубіжних авторів
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV