INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Суспільство

Ранкове зведення Генштабу

13.03.2022
in Суспільство, Найважливіше
Под Харьковом уничтожены 4 танка РФ

Розпочалась вісімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін.

Схожі матеріали

“Він вкрав вибори”. Вийшла книга про те, як оточення Байдена приховувало правду про його здоров’я (ФОТО)

“Він вкрав вибори”. Вийшла книга про те, як оточення Байдена приховувало правду про його здоров’я (ФОТО)

22.05.2025
У Миколаєві за підтримки Данії відновили 23 житлові будинки та 2 спортмайданчики, пошкоджені через російські обстріли (ФОТО)

У Миколаєві за підтримки Данії відновили 23 житлові будинки та 2 спортмайданчики, пошкоджені через російські обстріли (ФОТО)

22.05.2025

Противник продовжує використовувати цивільну інфраструктуру для військових потреб. В порушення вимог Міжнародного гуманітарного права продовжує розміщувати підрозділи і техніку на об’єктах підвищеної небезпеки, здійснює обстріли мирного населення, проводить незаконні перевірки особистих речей та обшуки серед місцевих мешканців, перевдягається в цивільний одяг та форму ЗС України.

Морально-психологічний стан військ противника, який брав участь у боях зі Збройними Силами України, продовжує погіршуватися, зростає кількість випадків дезертирства та відмов щодо виконання наказів.

За наявною інформацією, на території Республіки Беларусь у медичних закладах південно-східного регіону проходить лікування велика кількість поранених в ході бойових дій на території України військовослужбовців РФ. Запасів крові для проведення хірургічних операцій не вистачає. Задіюються резерви накопичені для громадян Республіки Білорусь – близько 2/3 резерву перенаправлено на потреби військовослужбовців РФ. Активізувалась кампанія щодо збору крові серед працівників бюджетної сфери та цивільного населення.

У зв’язку з втратами збройні сили російської федерації формують нові підрозділи. Зокрема, командування ворога планує залучити близько 1500 осіб зі складу 40-ї окремої бригади морської піхоти (Петропавловськ-Камчатський, Тихоокеанський флот).

Збройні Сили України у взаємодії з іншими складовими сил оборони дають гідну відсіч військам противника, зокрема, за попередню добу було знищено два вертольоти, два винищувачі (один з яких Су-34) та два БПЛА.

Віримо в Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

Next Post
Украина впервые испытала крылатую ракету

Войска РФ нанесли ракетный удар по Яворовскому полигону во Львовской области (ФОТО)

Please login to join discussion

Рекомендації

В Финляндии медведь разогнал три тысячи военных

В китайском зоопарке медведи загрызли смотрителя на глазах у туристов

5 років ago
На популярном горнолыжном курорте Грузии “взбесился” подъемник: людей расшвыривало как кегли, есть пострадавшие

На популярном горнолыжном курорте Грузии “взбесился” подъемник: людей расшвыривало как кегли, есть пострадавшие

7 років ago
На Миколаївщині під варту взяли мародера – двічі обкрадав свої сусідів, поки вони були у від’їзді

На Миколаївщині під варту взяли мародера – двічі обкрадав свої сусідів, поки вони були у від’їзді

3 роки ago
Управление здравоохранения Николаевской ОГА совместно с общественниками проведут проверки всех патологоанатомических отделений города

Управление здравоохранения Николаевской ОГА совместно с общественниками проведут проверки всех патологоанатомических отделений города

10 років ago
ПИОНЕРская мансарда: жильцы изуродованного дома проиграли иск против Николаевского горисполкома

Військовослужбовець, який в СЗЧ вчинив низку крадіжок у магазинах Миколаєва, отримав понад 7 років в’язниці

3 місяці ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • “Він вкрав вибори”. Вийшла книга про те, як оточення Байдена приховувало правду про його здоров’я (ФОТО)
  • У Миколаєві за підтримки Данії відновили 23 житлові будинки та 2 спортмайданчики, пошкоджені через російські обстріли (ФОТО)
  • Світові очевидно: саме Росія винна, що війна досі триває – звернення Президента (ВIДЕО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV