INSHE.TV
П’ятниця, 5 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Спорт

Російські та білоруські спортсмени не братимуть участі в Паралімпіаді 2026

24 Жовтня 2025, 09:29
у Спорт
Російські та білоруські спортсмени не братимуть участі в Паралімпіаді 2026

Президент МПК Ендрю Парсонс

Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) повідомив про те, що російські та білоруські спортсмени не братимуть участі в зимовій Паралімпіаді 2026 через відсутність можливості кваліфікуватися на змагання.

Про це пише ERR.ee, передає Інше ТВ.

У вересні 2025-го Генеральна асамблея МПК проголосувала за відміну часткового призупинення членства Національних паралімпійських комітетів РФ і Білорусі в МПК. Таким чином, було відновлено всі права цих організацій у МПК.

Тепер Міжнародна федерація лижного спорту та сноуборду (FIS), Міжнародна спілка біатлоністів (IBU), Всесвітня федерація керлінгу (World Curling) та Всесвітня федерація паралімпійського хокею підтвердили, що не допустять росіян та білорусів до змагань.

“МПК поважає рішення Генеральної асамблеї МПК не підтримувати часткові усунення НПК Білорусі та НПК Росії, але ми також поважаємо і рішення кожної міжнародної федерації щодо видів спорту, якими вони керують. Позиції FIS, IBU і World Curling означають, що спортсмени і команди з Білорусі та Росії не можуть брати участь у їх співпраці. Паралімпійські зимові ігри в Мілані та Кортіна-д’Ампеццо”, – заявив президент МПК Ендрю Парсонс.

“Хоча Білорусь та Росія тепер можуть змагатися у турнірах з парахокею, на цьому пізньому етапі кваліфікаційного циклу шість команд, які візьмуть участь у листопадовому кваліфікаційному турнірі Паралімпійських ігор, вже визначено”, – додав Парсонс.

Паралімпійські ігри 2026 року відбудуться в італійських Мілані та Кортіна-д’Ампеццо з 6 по 15 березня.

Часткове призупинення членства Національних паралімпійських комітетів РФ та Білорусі в МПК було запроваджено після повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році.

Як повідомляло Інше ТВ, Сім спортсменів Миколаївщини візьмуть участь у Дефлімпіаді-2025 (ФОТО)

Попередній запис

РФ вночі атакувала Україну 128 дронами, є влучання на 10 локаціях

Наступний запис

Росіяни розстріляли її разом з усіма, але вона вижила – жінка, яка втратила всю родину, розповіла, як це було (ФОТО, ВІДЕО)

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv