Site icon inshe.tv

Олександр Желтяков здобув історичне “золото” на ЧЄ з водних видів спорту, а Романчук став чемпіоном вшосте

Олександр Желтяков здобув історичне "золото" на ЧЄ з водних видів спорту, а Романчук став чемпіоном вшосте 1

ЧЄ з водних видів спорту проходить з 17 по 23 червня у Белграді. У середу українські спортсмени зуміли завоювати перші дві золоті медалі на змаганні.

18-річний Олександр Желтяков став чемпіоном на дистанції 200 метрів на спині, повідомляє Суспільне.

Желтяков виборов “золото” у драматичному фіналі. Розпочавши заплив шостим на перших 50 м, український плавець завершив половину дистанції у топ-3.

За 50 метрів до кінця запливу Желтяков продовжив бути третім. Однак у підсумку став чемпіоном: випередив грека Апостолоса Сіскоса з перевагою у 0.03 секунди.

Євро з водних видів спорту. 200 м, спина, фінал

1. Олександр Желтяков (Україна) 1:55.39 хвилин
  2. Апостолос Сіскос (Греція) +0.03
  3. Роман Мітюков (Швейцарія) +0.36

Результат Желтякова у фіналі Євро-2024 — також новий національний рекорд на дистанції 200 метрів на спини. Попередній рекорд, який також належав йому, український плавець покращив на 0.4 секунди.

Що означає “золото” Желтякова?

Хто такий Олександр Желтяков

Крім того, Михайло Романчук вшосте став чемпіоном Європи з плавання на 800 м вільним стилем. Українець показав результат 7.46,20 хв.