Українські стрибуни у висоту здобули срібло та бронзу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

09:0112.06.2024

У Римі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики українські стрибуни у висоту здобули 2 нагороди. Влад Лавський виграв срібло, перестрибнувши 2.29 метра, а Олег Дорощук став бронзовим призером з результатом 2.26 метра. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

У Римі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики українські стрибуни у висоту здобули 2 нагороди.

Влад Лавський, який дебютував на великих міжнародних змаганнях серед дорослих, показав чудовий результат. У своєму першому фіналі серед він перестрибнув висоту 2.29 метра та виборов срібну нагороду.

Бронзовий призер Олег Дорощук завершив змагання з результатом 2.26 метра.

Читайте: Українська рапіристка виборола золоту медаль на чемпіонат Європи у Туреччині