Українські гімнасти — чемпіони Європи-2024 (ФОТО)

21:4128.04.2024

«Золотом» у командних змаганнях завершила збірна України зі спортивної гімнастики виступ на континентальній першості в італійському Ріміні.

Команда України, чемпіони Європи: Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Радомир Стельмах, Ігор Радівілов.

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, передає Інше ТВ.

Наші спортсмени були першими у кваліфікації і не поступилися лідерством у фіналі командного багатоборства. Результат переможців — 255.762 бала. «Срібло» у команди Великої Британії, «бронза» — у збірної Італії.

Українці очолили медальний залік дорослого чемпіонату Європи, здобувши 5 медалей – 3 «золота», 1 «срібло» та 1 «бронзу».

Ілля Ковтун став першим в історії української спортивної гімнастики, кому вдалося вибороти три золоті медалі на одному чемпіонаті Європи (паралельні бруси, перекладина, командне багатоборство).

Як повідомляло Інше ТВ, Параплавець з Миколаєва здобув «бронзу» чемпіонату Європи (ФОТО)