Site icon inshe.tv

Українець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на 50 м вільним стилем 1

Українець Владислав Бухов уперше в кар’єрі став чемпіоном світу з плавання. У катарській Досі він виграв змагання на 50-метрівці вільним стилем.

Дотепер Бухов двічі зупинявся на чемпіонатах світу в півфіналах, але у Досі за сумою двох запливів українця випередив лише чинний чемпіон світу й триразовий олімпійський призер австралієць Кемерон Макевой, передає Суспільне.Спорт.

У фіналі основна боротьба за “золото” розгорнулася саме між Макевоєм та Буховим. Українець випередив чинного чемпіона на 0.01 секунди і здобув дебютну медаль на цьому рівні.

Трійку призерів замкнув британець Бенджамін Прауд. На фініші чемпіон світу 2022 року програв українцеві 0.09 секунди.