Російські та білоруські спортсмени не братимуть участі в Азійських іграх – рішення МОК


16:1602.09.2023

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) та Олімпійська рада Азії (OCA) заявили, що спортсмени з Росії та Білорусі не будуть допущені до участі в Азійських іграх, які розпочинаються 23 вересня.

Рішення, додали в ОСА, не уточнюючи, було прийнято МОК, який, у свою чергу, заявив, що ця ідея “не є можливою з технічних причин”.

Про це пише The Indian Express, передає Інше ТВ.

Це означає, що російським і білоруським спортсменам, які і так не встигають взяти участь в Олімпіаді в Парижі, доведеться шукати інший маршрут, щоб дістатися до столиці Франції.

Під час своєї Генеральної асамблеї в липні МОК в принципі погодився допустити на змагання в Ханчжоу максимум 500 спортсменів з двох країн, які перебувають під міжнародними санкціями після вторгнення в Україну.

Однак у короткій заяві, зробленій у четвер, ОСА заявила, що МОК не дав зеленого сигналу. Про це континентальна організація повідомила The Indian Express: “Ніяких російських і білоруських спортсменів (на Азійських іграх), і це рішення МОК, а не ОСА”.

Про це йдеться в заяві МОК: “Концепція участі спортсменів з російськими та білоруськими паспортами в Азійських іграх 2023 року розглядалася на Олімпійському саміті в грудні 2022 року, але виявилася нездійсненною з технічних причин”.

Хоча поки не зрозуміло, чи російським спортсменам не дозволять змагатися лише на Азійських іграх, чи на всіх континентальних олімпійських відбіркових змаганнях.

Як повідомляло Інше ТВ, МОК не запрошуватиме Росію та Білорусь на Олімпіаду в Парижі 2024 року© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube