На міському стадіоні Генрика Реймана у польському Кракові пройшла Церемонія закриття найпрестижнішого мультиспортивного форуму континенту. Віцечемпіон ІІІ Європейських ігор, кікбоксер Тимур Бриков з гордістю ніс Державний прапор України на параді атлетів.
На цих змаганнях Національна збірна команда України виборола 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових і посіла почесне третє місце у медальному заліку серед 48 країн-учасників Ігор.
Про це повідомили в НОК України, передає Інше ТВ.
![Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 2 Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/07/1-16.jpg)
![Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 4 Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/07/2-10.jpg)
![Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 6 Завершилися ІІІ Європейські ігри-2023: Україна зайняла третю позицію в медальному заліку (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/07/3-7.jpg)
Як зазначають в НОК України, в рамках проведення ІІІ Європейських ігор пройшли і чемпіонати Європи, а також, окрім нагород, у Кракові розігрувалися і ліцензії на літню Олімпіаду-2024. Олена Костевич (кульова стрільба), Олександр Хижняк (бокс) та Олександр Товкай (сучасне п’ятиборство) вибороли 3 ліцензії на Олімпійській ігри у Парижі.
Нагадали в НОК і про рекорд, який встановила лучниця Анастасія Павлова, – в кваліфікації класичного лука серед жінок вона набрала 681 очко та побила рекорд Євроігор.
Це були яскраві два тижні змагань, які запам’ятаються українським спортсменам на все життя. Були та злети, і падіння, але командний дух не згасає та Україна продовжує демонструвати свою силу, витримку, натхнення та бажання перемоги!
Як повідомляло Інше ТВ, Як у Києві зустрічали чемпіонів ІІІ Європейських ігор – миколаївців Данила Коновалова і Олега Колодія, а також киянку Джоан Фейбі Бежуру (ВІДЕО)