Ліга націй УЄФА: Україна внічию розійшлася з Ірландією

07:3315.06.2022

Збірні команд України та Ірландії 14 червня зіграли у польському Лодзі зіграли внічию – 1:1.

Про це повідомляє УНН.

До цього матчу Україна підійшла у статусі лідера своєї групи Ліги Націй – 6 очок за два зіграні матчі. У Ірландії було 3 очки після трьох матчів. Ці команди уже зустрічалися між собою: гру в Дубліні виграла Україна (1:0).

У порівнянні з матчем у Дубліні, до основи команди з України повернувся Андрій Ярмоленко, який відновився після хвороби.

На 31-й хвилині центральний захисник Нейтан Коллінз перехопив м’яча у центрі поля, обійшов кількох українців і пробив повз воротаря Дмитра Різника (дебют у офіційному матчі), 0:1.

Натомість на самому початку другого тайму рахунок в матчі українцям вдалося зібрати: Андрій Ярмоленко зібрав навколо себе кількох захисників, і віддав передачу на дальну штангу, де Артем Довбик забив м’яч у порожні ворота, 1:1.

Україна – Ірландія 1:1

Голи: Довбик, 47 – Коллінз, 31

Як повідомляло Інше ТВ, 11 червня Україна виграла у Вірменії з рахунком 3:0.