«За Україну, за її волю» — оголошено творчий конкурс, не прогавте


10:5102.06.2022

До Дня Незалежності України розпочинається новий Український патріотичний конкурс-звитяга «За Україну, за її волю», який буде тривати до 20 серпня.

Конкурс-звитяга відбудеться через подачу відео виступів з 1 червня по 20 серпня 2022 р. Мета конкурсу-звитяги: піднімати морально патріотичний бойовий дух українців через патріотичну пісню, поетичне слово.

Організатори: Миколаївський благодійний фонд «Дітям України», Народний Рух України, міське управління освіти.

Номінації: дошкільний вік до 7р, молодший вік 8-13 р, старший вік з 14 р.

У конкурсі беруть участь представники від шкіл, будинків творчості, позашкільних закладів, військовослужбовці та небайдужі патріоти в номінаціях виконавці та колективи.

Конкурсанти виконують один твір патріотичної тематики — пісня, поезія, сучасні авторські форми, записані після 24 лютого 2022 року.

Прийом заявок розпочинається з дня публікації положення ізавершується 20 серпня. Учасники конкурсу подають відео виступу та заявки до оргкомітету одним листом з 1 червня по 20 серпня 2022 р. на ел. пошту: **kidsofukraine@gmail.com 

Вони будуть розміщені для перегляду та голосування: https://www.youtube.com/channel/UCHxtiRK3QFX2hC6c4PnrRCQ

**Дітям України Патріотичні конкурси **на сайті mnru.com.ua в рубриці Конкурси «Український патріотичний конкурс-звитяга»За Україну за її волю»

Подавши відео на конкурс, ви даєте дозвіл на розміщення його на електронних ресурсах.

Переможці визначаються в двох номінаціях: 1. За кількість переглядів отримують відзнаку Зірка Youtube І-ІІІ ступеня. 2. За підсумками професійного засідання журі учасник має мати не менше 100 переглядів.

Голова оргкомітету — Президент фонду «Дітям України» Юрій Діденко.

Подробиці про умови конкурсу — https://www.facebook.com/groups/740285616916812/?multi_permalinks=1072193250392712&ref=share

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«За Україну, за її волю» — оголошено творчий конкурс, не прогавте' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube