363 засуджених пішли захищати Україну — Мінюст


08:3110.04.2022

Значна кількість засуджених виявляють бажання захищати рідну землю. Їм, на відміну від інших українців, для цього необхідно пройти процедуру звільнення за законом.

Про це повідомили у Міністерстві юстиції України, передає Інше ТВ.

Від початку відсічі збройної агресії Президент України прийняв три укази про помилування, завдяки яким 363 засуджених взяли до рук зброю й пішли на захист України. Клопотання про бажання служити і зараз продовжують надходити від засуджених. Ув’язнені отримали право звертатися до прокуратури і суду щодо звільнення з-під варти для служби у збройних силах за статтею 616 КВК України та користаються цією можливістю.

Вже є приклади героїзму під час захисту Батьківщини засудженими. Але, на жаль, є і втрати.

«Киянин та мешканець Житомирської області відбували покарання в одній з установ центрального регіону. Обидва були звільнені на підставі указу Президента про помилування. У військкоматі, куди вони звернулись, їм було визначено військові підрозділи для несення служби. Обидва загинули в боях із російськими загарбниками. За проявлену звитягу один із наших героїв представлений до державної нагороди «За мужність» посмертно», — навели приклади у Мінюсті.

Як повідомляло Інше ТВ, Як миколаївські морпіхи стримують рашистську навалу в Маріуполі – приклади героїчної боротьби

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'363 засуджених пішли захищати Україну — Мінюст' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube