«Припиніть обіцяти, почніть діяти!»: у Варшаві тисячі людей лягли на землю у пам’ять про загиблих в Україні (ВІДЕО)


10:1626.03.2022

У Варшаві 25 березня відбувся велелюдний мітинг на підтримку України та українців. Учасники акції Stop promising, start acting! («Припиніть обіцяти, почніть діяти!») заспівали національний гімн України та закликали НАТО закрити небо над нашою державою, яка вже місяць потерпає від російської агресії.

Мітинг пройшов у день приїзду президента США Джо Байдена до Польщі, пише LB.ua.

"Припиніть обіцяти, почніть діяти!": у Варшаві тисячі людей лягли на землю у пам'ять про загиблих в Україні (ВІДЕО) 1
"Припиніть обіцяти, почніть діяти!": у Варшаві тисячі людей лягли на землю у пам'ять про загиблих в Україні (ВІДЕО) 3

Тисячі людей перед будівлею Драматичного театру на площі у центрі столиці Польщі влаштували перформенс у пам’ять про загиблих. Люди лягли на землю, прикрившись пакетами та куртками, як це роблять із тілами вбитих окупантами  мирних жителів.

Учасники акції мали із собою національну символіку та банери із написами на кшталт: «Байдене, дайте більше зброї нашим людям» і «Я хочу повернутися додому в Ірпінь». Вони також скандували «Героям Слава!».

25 березня Байден розпочав дводенний візит до Польщі. Вчора він перебував у Жешуві, де зустрівся з представниками міжнародних неурядових організацій, які допомагають українським біженцям, та польськими десантниками. Сьогодні президент США перебуватиме у Варшаві.

Як повідомляло Інше ТВ, Роман Абрамович приїхав до Польщі, ймовірно, для переговорів із Байденом – ЗМІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Припиніть обіцяти, почніть діяти!»: у Варшаві тисячі людей лягли на землю у пам’ять про загиблих в Україні (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube