5 истребителей, 2 Бука и еще «по мелочи». Воздушные силы Украины отчитались за работу вчера


08:1701.03.2022

Те, що окупанти нині змусили у прямому ефірі крити матом російського імператора навіть тих політиків, які це ніколи не робили, говорить про те, що імперія зла перетнула усі межі, і це бачить весь світ!І, будьте певні, імперія буде покарана за злочини перед людством! Особливо за знищені сьогодні житлові будинки у Броварах, Василькові, Білій Церкві та Токмаку, за обстріл Харкова «смерчами», за школи та дитячі садочки, за вбитих та поранених мирних мешканців, дітей.

Повітряні Сили сьогодні уже покарали окупантів, війська рф понесли величезні втрати від ударів авіації, зенітних ракетних військ та ударних безпілотників Повітряних Сил.

Підчас зухвалого авіанальоту окупантів на Васильків та Бровари, українські льотчики-винищувачі перехопили та збили два російські літаки.

Роботу українських винищувачів довершили зенітні ракетні дивізіони С-300, уразивши три літаки окупантів. Тож Повітряні сили збили п’ять винищувачів. За попередніми даними це Су-30 та Су-35.

Поблизу Києва зенітний ракетний комплекс Бук М-1 збив крилату ракету та вертоліт ворога.

Українські штурмовики Су-25 працювали ланками та парами і завдали кількох ракетно-бомбових ударів по колонах бронетехніки та живій силі противника на Київщині та Житомирщині.

Успішно відпрацювала і бомбардувальна авіація. Су-24м Повітряних Сил нанесли щонайменше чотири нищівні бомбові удари по танкових колонах, колонах механізованої техніки, автоколоні із пально-мастильними матеріалами на Чернігівщині та поблизу Бердянська.

Ну і традиційно, вчергове відзначаємо ювелірну роботу екіпажів Bayraktar TB2. Цього разу – три цілі – танк противника і два зенітних ракетних комплекси «Бук» окупантів!

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'5 истребителей, 2 Бука и еще «по мелочи». Воздушные силы Украины отчитались за работу вчера' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube