«Велике Будівництво» Володимира Зеленського вдихне нове життя у Синюхинобрідське «Малятко» (ФОТО)


10:1023.07.2021

Іще один соціально-важливий об’єкт на Миколаївщині реконструюють в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво».Так зміни почалися у дошкільному навчальному закладі «Малятко» села Синюхин Брід на Первомайщині. Працівники підрядної організації вже демонтували стару підлогу, тинькування на стінах тощо.

Завдяки реалізації соціально-важливої програми Президента «Велике Будівництво» 30 маленьких жителів населеного пункту отримуватимуть якісне дошкільне виховання у комфортних умовах.У садочку будуть виконані роботи по заміні покрівлі. Дах перекриватимуть з використанням сучасних матеріалів. На зміну старим вікнам прийдуть металопластикові склопакети.З’являться тут і нові робоча та аварійна електромережі. З використанням нових технологій та обладнання оновлюватимуть інженерні мережі. Також буде проведено ремонт фасаду будівлі.

В ході реконструкції окрему увагу буде приділено маломобільній групі населення. Так на першому поверсі після ремонту функціонуватиме спеціальний санвузол з відповідним устаткуванням.Загалом у перетворення звичайнісінького дитячого садка у сучасну, модернову країну дитинства буде витрачено майже 19,5 мільйонів гривень.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Велике Будівництво» Володимира Зеленського вдихне нове життя у Синюхинобрідське «Малятко» (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube