Сучасне приймальне відділення Миколаївської обласної лікарні – вчасна діагностика та надання допомоги в повному обсязі (ФОТО)


09:2918.05.2021
Share Button

Минулого року в Україні розпочалася реалізація проєкту EMERGENCY в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського. Вона передбачає створення потужних відділень невідкладної допомоги в опорних лікарнях. Адже сучасне приймальне відділення – запорука вчасної діагностики та надання допомоги пацієнтові в повному обсязі.

Власне проєкт «Emergency» в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» сьогодні є найважливішим, який стосується життя і здоров’я жителів кожного регіону.

По завершенні реконструкції заклад охорони здоров’я отримає потужний лікувально-діагностичний комплекс. Тут буде все необхідне, щоб надати допомогу людині.

Сконцентровані в одному місці ангіограф, МРТ, рентген, комп’ютерний томограф, операційна і так далі стануть у пригоді медичним працівникам, коли дуже важливі перші хвилини і години, коли від цього залежить життя людини.

На території КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради продовжують ремонт приміщення приймального відділення.

Тут вже виконали земельні роботи й влаштували фундамент приймального боксу. Адже у підсумку передбачено відокремлений в’їзд та виїзд санітарного автотранспорту з території закладу, зовнішнє освітлення на шляхах під’їзду та підходу, приймальний бокс для автомобілів екстреної допомоги на один автомобіль з наскрізним проїздом.

В підвальній частині будівлі проклали трубопроводи водопостачання та водовідведення. Окремі приміщення оздобили плитами Кріплат СМЛ та влаштували перегородки з оздобленням Кріплат ГКЛ плитами – по завершенні робіт у відділенні функціонуватимуть кабінети для персоналу, загальномедична зона, палата тимчасового перебування хворих, ізолятори для агресивних осіб та інфекційних хворих, діагностичний блок, рентген-операційна в кардіологічному відділенні. Працівники підрядної організації вже встановили двійку медичних дверей та двоє металопластикових у реанімаційне відділення та коридор.

Бійці у білих халатах на передовій боротьби з пандемією СOVID – 19 радіють таким змінам. Адже кожне нове відділення, а приймальне тим більше це додатковий шанс здійснення необхідної діагностики, надання допомоги в повному обсязі та рятування людських життів.

Як повідомляло Інше ТВ, «Велике Будівництво» Президента України на Первомайщині. Триває реконструкція приймального відділення (ФОТО)

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button