На Миколаївщині з’являться Фронт-офіси служби зайнятості у віддалених куточках області


11:4624.03.2021

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім приділяє особливу увагу розвитку ринку праці на Миколаївщині. Також голова ОДА виділяє: «На період карантиних обмежень підбір роботи повинен здійснюватися на доступному рівні», — голова ОДА Віталій Кім

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім приділяє особливу дну із провідних ідей — легалізацію праці та забезпечення туризму кваліфікованими працівниками. Ці та інші важливі напрями діяльності обговорював 23 березня  директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько із головою ОДА.

Так, Дмитро Оборонько презентував новинки обласної служби зайнятості губернатору Миколаївщини — Віталію Кіму. Голова служби зазначив, що Миколаївська обласна служба зайнятості використовує механізм розвитку бізнесу та збереження робочих місць шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю, виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину та сприяння реалізації програми «Турбота». Окрім того Дмитро Оборонько пропонує використовувати послугу з дуального навчання для розвитку професійних компетенцій працівників області, зокрема у галузі туризму.

Віталій Кім звернув увагу на важливості посилення онлайн послуг служби зайнятості в період локдауну. «Обласна служба зайнятості у період карантину продовжувала працювати та надавати послуги своїм клієнтам дистанційно. 2021 рік розпочався локдауном і зараз наша область знову може потрапити у «червону зону», а зараз у місті жорсткі карантині обмеження. Тому сподіваюся, що підбір роботи буде здійснюватися на доступному рівні для жителів області, а особливо для вивільнюваних працівників», — сказав голова ОДА.

Дмитро Оборонько зауважив, що зараз в процесі оптимізації робота з керівниками ОТГ та запроваджуються Фронт-офіси служби зайнятості у віддалених куточках області. Також, за словами директора МОЦЗ відбувається оптимізація онлайн-карти вакансій Миколаївщини по блоках:

— вакансії для осіб з інвалідністю;

— вакансії на військову службу за контрактом;

— вакансії з високою заробітною платою;

— актуальні вакансії.

«Карантинні обмеження змушують Команду МОСЗ бути гнучкими та сучасними. Тому ми працюємо на якісний результат. Одним із основних наших завдань зараз – це використання онлайн ресурсів максимально», — зауважив Дмитро Оборонько.

Під час робочого візиту було сплановано організацію бізнес локації Миколаївського ОЦЗ «THE CAREER WORKSHOP», у рамках якого відбудеться вручення сертифікатів для клієнтів служби зайнятості на суму понад 700 тисяч гривень та коуч-супровід підприємців-початківців Миколаївщини.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині з’являться Фронт-офіси служби зайнятості у віддалених куточках області' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube