«Те, кто подписался под обращением к мэру Николаева об увольнении Евтушенко, не знают о деятельности предприятия» — ответ КП «Николаевэлектротранс»


22:2919.01.2021

Как сообщало Інше ТВ, К мэру Николаева обратился 81 работник «Николаевэлектротранс» – просят уволить Евтушенко (ДОКУМЕНТ).

В КП «Николаевэлектротранс» отреагировали на публикацию и утверждают, что под руководством Владимира Евтушенко предприятие развивается.

Официальный ответ опубликован на фейсбук-страничке Контакт-центра Николаевского горсовета, который Інше ТВ приводит в полном объеме.

«Стосовно публікації інтернет-ресурсу «Інше ТВ» про те, що «К мэру Николаева обратился 81 работник «Николаевэлектротранс» – просят уволить Евтушенко» надаємо достовірну та підтверджену інформацію про стан справ на підприємстві у порівнянні з діяльністю попереднього керівництва.

Тим працівникам, хто підписався, не знаючи про основну діяльність нашого підриємства, нагадуємо.

Основна мета діяльності КП ММР «Миколаївелектротранс» — безперебійне перевезення пасажирів електротранспортом м. Миколаєва цілий рік, не зважаючи на погодні умови та інші фактори.

Для цього силами робітників підприємства проводяться щоденні ремонти трамваїв, тролейбусів, рейко-шпального полотна та контактної мережі.

З тексту звернення «…доведення підприємства до кризового стану та ін.» неспростовними доказами є середня заробітна плата по підприємству, яка становила на травень 2018 року (момент зміни керівництва) — 6955 грн. 52 коп, а за нового керівництва, вже у грудні 2020 року, середня заробітня плата склала — 13226 грн. 46 коп. В січні 2021 року сплановано чергове підвищення заробітної плати по підприємству на 10%.

Власними силами робітниками підприємства з 2018 по 2021 роки виконано:

Ремонти трамваїв:

2018 рік: середні ремонти — 20 трамваїв; капітальні ремонти – 4 трамваї;

2019 рік: середні ремонти — 7 трамваїв; капітальні ремонти – 10 трамваї;

2020 рік: середні ремонти — 9 трамваїв; капітальні ремонти – 4 трамваї;

Ремонти тролейбусів:

2018 рік: середні ремонти — 16 тролейбусів; капітальні ремонти – 4 тролейбуси;

2019 рік: середні ремонти — 16 тролейбусів; капітальні ремонти – 8 тролейбусів;

2020 рік: середні ремонти — 6 тролейбусів; капітальні ремонти – 11 тролейбусів;

Ремонти трамвайної колії:

2018 рік замінено: 309 м. колії; 3 стрілочних переводи; 2 хрестовини

2019 рік замінено: 711,3 м. колії

2020 рік замінено: 865,78 м. колії; 1 стрілочного переводу;

Ремонти 4-х переїздів виключно силами робітників підприємства з виконанням робіт по замощенню тротуарної плиткою та з частковою заміною шпал та рейкового полотна трамвайної колії

Ремонти зупинок громадського транспорту та дорожнього покриття по м. Миколаїв

За 2018-2020 роки було проведено:

ремонт контактної мережі — 6223 м.

заміна опор – 80 шт.

Для покращення стану виробничих будівель власними силами відремонтовано 6331м². (заміна вікон, відновлення опалення, ремонт покрівлі, коридорів, кабінетів, учбових класів, облаштування кімнат відпочинку, диспетчерських, санвузлів ). Всі ці дії націлені на енергозбереження, що призвело для підприємства заощадження витрат на комунальні послуги та поліпшення умов праці для робітників. Збережені кошти на зп

Не дивлячись на деяких осіб, які все ще ностальгують за минулим, де було все дозволено та не враховувалися інтереси мешканців міста, які користуються нашим транспортом, більшість колективу працює на благо та розвиток нашого підприємства, яке прагне надавати якісний сервіс для наших споживачів – миколаївців та розвиватися своїми силами та можливостями.

Всі ті, хто намагається підбурювати своїх колег, звертаємо увагу та закликаємо займатися якісно своєю роботою та виконувати свої посадові обов’язки.

Осіб, які намагаються підбурювати колектив, заздрити розвитку підприємства, пропонуємо на своєму прикладі показати, чого та що продуктивного вони зробили за роки своєї праці на підприємстві, чи добросовісно вони виконували свою роботу і не отримували скарг та зауважень від пасажирів за неякісне їх виконання?

Про діяльність підприємства миколаївці завжди можуть спостерігати на нашій сторінці, де постійно публікуються звіти про виконану роботу», — сказано в сообщении.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Те, кто подписался под обращением к мэру Николаева об увольнении Евтушенко, не знают о деятельности предприятия» — ответ КП «Николаевэлектротранс»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube