УЖАС. Стоматолог потерял иглу в горле ребенка, мать 2 дня гоняли по городам и больницам


12:4526.10.2018
Share Button

В Ужгороде врач-стоматолог районной больницы “оставил” в теле ребенка-пациента посторонний предмет. Об этом в пятницу, 26 октября, сообщила в своем Facebook пользователь Лора Приходько.

“Врач Ужгородской районной больницы Чопик Юрий потерял иголку в горле ребенка. Два дня ребенок жил с иглой в горле”, – написала женщина в соцсети.

“РЯТУЙТЕ ВІД ЛІКАРЯ!
23 жовтня, лікар Ужгородської районної лікарні Чопик Юрій загубив голку в горлі дитини! Два дні дитина жила з голкою в горлянці.

13 річний хлопець пішов з мамою Лена Марадик Калинич до лікаря полікувати хворий зуб. Лікар розсверлив зубчик, з бідою, повитягував нерви, поклав в зуб якісь ліки і наказав прийти до нього через тиждень.

Коли йшли додому, дитина пожалілась мамі, що йому дуже коле в горлі. Треба було негайно допомогти дитині. А мама не розуміла, що відбувається.

Крок №1: Пані Лена викликала з роботи додому чоловіка, щоб він посидів з іншою малечою дома, а сама з синочком поїхала в Ужгород в дитячу лікарню. В приймальному відділенні лікарні її послали в стоматологичну клініку біля Главпоштампу.

Крок №2: Пішли туди. Дитячий стоматолог подивилась горло, нічого не побачила, сказала, що потрібно зробити знімок.

Крок №3: Повернулись в дитячу лікарню в приймальне відділення. Там викликали ЛОРа, він подився горло і… сказав попшикати пшикалкою і давати дитині знеболюючі. Ніяких знімків.

Крок №4: Поїхали в Чоп. Біль у горлі не проходив. Мама не спала біля сина цілу нічь. На ранок …

Крок №5: Знов пішли в районну поліклінику в Чопі до того стоматолога Чопика Юрія. Він побачивши свого вчорашнього пацієнта, сказав, що не буде їх приймати, адже є для цього міська лікарня і вони там за це отримують гроші. Сергій Сідей Михайло Чолавин Валерий Самардак

Крок №6: Звернулась за допомогою до дитячого лікаря в ті й же поліклініці. Лікарка дала направлення в району лікарню в м.Ужгороді ( колишя залізнична лікарня). Сказала, що потрібно зробити знімок.

Крок №7: Поїхали в Ужгород. В лікарні дитину приймати відмовились, та пояснили, що мешканцям Чопа треба звертатись в обласну поліклініку, а районна для району. А горло в дитини боліло ще сільніше і сильніше.

Крок №8: Поїхали на “БАМ” в міську поліклініку. З реєстратурі послали зробити рентген. Лікар рентгенолог побачив в горлі дитини голку!! ( Ви бачите її на знімку).
Він єдиний з всіх лікарів, нарешті, виписав перший змістовний медичний документ і видав його мамі. І негайно послав до хирурга в обласну лікарню.

Крок №9: Побігли в лікарню , благо вона недалеко. Земля уходила з під ніг, сердце колотало від страху. Хирург оглянув дитину і сказав, що треба йти до ЛОРа у ЛОР відділення.

Крок №10: Побігли на 5 поверх до ЛОРа. Лікарі одразу приступили до роботи. Голку нарешті, якось витягли! Казали, що вона могла б попасти в трахею, в легені і тоді б…

Крок №11: Поїхали в Чоп. Ноги вже не слухались від втоми. Малеча скучила за мамою і не давала їй присісти, перевести подих. Старший, ближче до вечіра попросив їсти. Слава Богу! – каже мама мені в слухавку, -Він зміг поїсти!

Тепер я хочу дізнатись, що має зробити лікар, який витягуючи нерв із зуба, загубив у дитині в горлі голку, з намотаним на неї нервом і навіть не помітив цього? А, потім, на наступний день, відмовився оглянути дитину і з”ясувати що в нього за проблеми”, – написала Лора Приходько.

Напомним также: Ужас. В Одесской области трехлетнего ребенка убило могильной плитой

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button