В Запорожье мужчина ворвался в художественный салон с требованием убрать репродукцию “Лежащей обнаженной” Модильяни (ВИДЕО)


20:2918.05.2020
Share Button

В Запорожье мужчина ворвался в художественный салон, требуя убрать выставленную в окне репродукцию картины “Лежащая обнаженная” итальянского художника Амадео Модильяни.

Об этом сообщили в аккаунте арт-салона в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Як у Запоріжжі боролися з порнографією… роботи Модільяні “В мистецтві немає і не може бути нічого аморального…” – писав Роден. Ми теж так щиро вважали, нібито надворі ХХІ століття, люди стали свідомішими, припининили спалювати та псувати книги й предмети мистецтва. Принаймні, ми в це щиро вірили, коли відкривали Художній салон – галерею-магазин. Ми були впевнені, що глядач приходить до культурного закладу, щоби побачити те, що за складністю сприйняття хоча б на пару щаблів вище за телевізор. Але на жаль, ми були занадто замріяними… Сьогодні стався випадок, для характеристики якого бракує слів. Невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні “Лежачу оголену”. Аргумент просто вразив: “Тому що мої діти дивляться на це гівно” (перепрошуємо шановне панство за пряму цитату). Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве. З подібним дикунством ми зіткнулися вперше. Амедео Модільяні – це всесвітньо визнаний майстер, а за його “Лежачу оголену” в 2018 році на акціоні Sotheby’s заплатили 157,2 млн дол. І тепер дуже замислились, бо ця репродукція була частиною проєкту, який ми для вас задумали. То чи варто продовжувати? Звісно зафіксували звернення до поліції. На відео – затятий поборник моралі. Будемо дуже вдячні за допомогу в опізнанні. #artsalonzp #modiliani

Публикация от 🏛️Художній салон🏛️ (@artsalonzp)

“Аргумент просто поразил: “Потому что мои дети смотрят на это го*но. Закончил угрозой, что если еще раз увидит, то вернется и разорвет”, – сообщили представители салона.

Они подчеркнули, что впервые столкнулись с таким требованием. 

“Амадео Модильяни – всемирно признанный мастер, а за его “Лежащую обнаженную” в 2018 году на аукционе заплатили $157,2 млн”, – добавили в арт-салоне.

Его представители также обнародовали видео с мужчиной и попросили помочь его опознать. Отмечается, что заявление в полицию уже написано.

Читайте: Легендарный баскетболист Майкл Джордан продал свои кроссовки за 560 тыс. долларов (ФОТО)

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button