INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

Не такі вони були і невдалими? Після дебатів Байден відстає від Трампа лише на 2% – опитування Bloomberg

07.07.2024
in Політика
Байден объявил о новом пакете военной помощи Украине на $1 миллиард 

Чинний президент США Джо Байден відстає від свого суперника Дональда Трампа лише на два відсоткових пункти в опитуванні, опублікованому Bloomberg News ввечері 6 липня.

Про це передає УНН.

Схожі матеріали

ЄС готує обхідні шляхи на випадок блокування Угорщиною вступу України

ЄС готує обхідні шляхи на випадок блокування Угорщиною вступу України

10.05.2025
Французька Кассандра Макрон закликає Європу не сподіватися на США і зрозуміти, що відбувається, – The Economist

“За землю, за свободу, за Європу”. Макрон у Києві виголосив маніфест “коаліції рішучих”

10.05.2025

Таким чином, республіканець Трамп випереджає Байдена на 2% у ключових штатах, необхідних для перемоги у президентських виборах в листопаді  – 47% до 45%.

Соціологи наголошують: це найменший розрив з початку голосувань, які розпочалися минулого жовтня.

Зараз Байден випереджає Трампа в Мічигані та Вісконсині. Він знаходиться в межах статистичної похибки опитування в Аризоні, Джорджії, Неваді та Північній Кароліні, а найбільше відстає у вирішальному штаті Пенсильванія.

Виборці з ключових штатів вважають, що чинний американський лідер погано зарекомендував себе під час теледебатів на CNN 27 червня. Менше ніж кожен п’ятий респондент сказав, що Байден був більш послідовним, психічно здоровим або домінувальним учасником дебатів.

Водночас майже троє з десяти демократів заявили, що Байден повинен вийти з перегонів – набагато більше, ніж 9% республіканців, які сказали, що Трамп має зробити те саме.

Як повідомляло Інше ТВ, Байден заявив, що зніметься з виборів тільки “якщо Господь Всемогутній зійде і накаже” (ВІДЕО)

Next Post
На Софію Київську от-от повернуть головний хрест, люди чекають дива. Чому (ФОТО, ВІДЕО)

На Софію Київську от-от повернуть головний хрест, люди чекають дива. Чому (ФОТО, ВІДЕО)

Рекомендації

А получилось, как лучше: к первому храму УГКЦ в Николаеве теперь будет вести улица Андрея Шептицкого

А получилось, как лучше: к первому храму УГКЦ в Николаеве теперь будет вести улица Андрея Шептицкого

8 років ago
И снова о праздниках: в июне украинцы будут отдыхать 11 дней, а работать – 19

Мифы о 8 марта

8 років ago
В результате мощного пожара в Индии погибли более 80 человек

В Николаеве на Сенной загорелась квартира

8 років ago

И о погоде: сегодня в Украине ожидается снег и гололед, но не на юге

9 років ago
В Швеции закрыли несколько железнодорожных линий из-за жары

Укрзалізниця змінює розклад та маршрут низки поїздів, що курсують на ділянці Кривий Ріг – Нікополь – Запоріжжя

2 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Трамп: мита на фільми не вплинуть на Джеймса Бонда
  • ЄС готує обхідні шляхи на випадок блокування Угорщиною вступу України
  • “За землю, за свободу, за Європу”. Макрон у Києві виголосив маніфест “коаліції рішучих”
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV