INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

США розширять заборону на продаж чіпів та інших товарів до Росії, – Reuters

12.06.2024
in Політика
В Минфине США анонсировали новые санкции против РФ в течении 30 суток

Уряд США планує 12 червня оголосити про ширші санкції на продаж чипів та інших товарів на територію Росії. Метою будуть компанії із Китаю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Схожі матеріали

На президентських виборах у Румунії переміг проєвропейський Нікушор Дан

На президентських виборах у Румунії переміг проєвропейський Нікушор Дан

19.05.2025
У Польщі на президентських виборах у другий тур виходять Тшасковський і Навроцький. Хто є хто

У Польщі на президентських виборах у другий тур виходять Тшасковський і Навроцький. Хто є хто

18.05.2025

Ці кроки є частиною широкого прагнення адміністрації президента Джо Байдена відповісти на спроби Росії обійти західні санкції та придушити її військові дії проти України.

За словами джерел, адміністрація США оголосить, що розширює існуючий експортний контроль, включивши до нього товари під американськими брендами, а не тільки вироблені в Сполучених Штатах. Воно визначить компанії із Гонконгу, які доставляють товари до Москви.

Представник Білого дому Джон Кірбі заявив журналістам, що Вашингтон оголосить про нові санкції та експортний контроль проти Росії.

Ця новина з’явилася в той момент, коли президент США Джо Байден готувався вирушити на саміт у південній Італії з лідерами інших демократичних країн “Великої сімки”.

Одне з джерел повідомило, що одним із головних пріоритетів для лідерів G7 є посилення підтримки України, яка ось уже третій рік чинить опір російському вторгненню, і роззброєння російської військової машини.

Офіційні особи США висловили розчарування з приводу зростання торгівлі Китаю з Росією, яка дозволяє Москві продовжувати озброювати свою армію. Експорт з Китаю та інших країн верстатів та іншого виробничого обладнання допомагає країні виробляти зброю, яку вона раніше імпортувала, повідомили два джерела, знайомі із ситуацією.

Зміни необхідні розширення визначення американських товарів, які підпадають під експортний контроль, кажуть вони, враховуючи, що Москва зараз переключила всю свою економіку на війну.

Даліп Сінгх, заступник радника Білого дому з національної безпеки з міжнародної економіки, минулого тижня повідомив Центру нової американської безпеки, що президент України Володимир Зеленський має зустрітися з лідерами G7, щоб наголосити на важкій ситуації, в якій опинилися українські сили в їх боротьбі проти Росії.

Вашингтон також готовий оголосити про нові суттєві санкції проти фінансових установ та небанківських організацій, які є частиною “каналів постачання технологій і товарів”, які постачають російську армію, повідомили джерела.

Читайте: США застосували санкції щодо міжнародної мережі фінансового посередника єменських гуситів – Bloomberg

Next Post
150 стран сократят выбросы парниковых газов из кондиционеров

Міносвіти просить школи не включати кондиціонери

Рекомендації

Новый тренд в борьбе за природу – первая страна запретила солнцезащитный крем

Новый тренд в борьбе за природу – первая страна запретила солнцезащитный крем

5 років ago
Зеленский назначил главу Доманевской РГА – им стал помощник нардепа

Зеленский назначил главу Доманевской РГА – им стал помощник нардепа

5 років ago
Среди наиболее крупных должников по зарплате в Николаеве – три предприятия «Укроборонпрома»

«Укроборонпром» – о работе депутатской группы по проверке оборонных предприятий: «Мы разочарованы и в ярости одновременно»

8 років ago
В Киеве пиротехники подтвердили заминирование рынка (ФОТО, ВИДЕО)

В Киеве пиротехники подтвердили заминирование рынка (ФОТО, ВИДЕО)

5 років ago
Оккупанты увезли в неизвестном направлении мэра Мелитополя – он отказался с ними сотрудничать (ВИДЕО)

Тому, кто снимал украинский флаг, в нашем городе не жить. Освобожденный из плена мэр Мелитополя обратился к горожанам (ВИДЕО)

3 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • На президентських виборах у Румунії переміг проєвропейський Нікушор Дан
  • У Байдена виявили агресивну форму раку, Трамп побажав йому швидкого одужання
  • Секс-вечірки, шантаж і катування – за лаштунками яскравого життя P. Diddy (ВІДЕО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV