INSHE.TV
Вівторок, 10 Червня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Політика

Буданов про наступ ЗСУ: “Буде швидко” (ВІДЕО)

17.04.2023
у Політика, Найважливіше
“Зараз рахунок 1:1”, – Буданов прогнозує  вирішальні бої з середини й до кінця весни

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів про майбутній контрнаступ, використовуючи описові фігури мови. А також про те, чим насправді є злиті документи Пентагону, що відбувається з вбивцями українських військовополонених та чому великий наступ РФ перетворився на великий «пшик».

Про це Буданов розповів в інтерв’ю NV.

На пряме запитання, коли може відбутися контрнаступ українських військ, начальник ГУР відповідати відмовився.

“На жаль, я не можу відповісти на ваше запитання: не тому, що не знаю, а тому, що це буде дико, якщо я це зараз зроблю, – розкрию задум росіянам. Це дивно буде”, – сказав він.

Журналіст попросив відповісти, використовуючи “якісь епітети”.

“Буде швидко”, – сказав Буданов.

Він підкреслив, що Росія не має і найближчим часом не матиме потенціалу для проведення стратегічної наступальної операції, вона перейшла до стратегічної оборонної операції.

“Їхнє завдання – утримати захоплені території, зірвавши нашу наступальну операцію щодо їх звільнення”, – пояснив Буданов.

Начальник ГУР уточнив, що винятком є Бахмут та Мар’їнка, де росіяни проводять наступальні дії.

Його попросили прокоментувати інформацію про те, що українські БПЛА вже долітають майже до Москви.

“А чому майже? Долітають до Москви й далі”, – відповів голова військової розвідки.

На запитання про те, чи готова Україна знищувати об’єкти в Москві і як це відбуватиметься, Буданов поставив зустрічне: “Чого ж ви від мене чекаєте? Просто відкрити вам всі, скажімо так, задуми наші й сплановані операції та заходи? Як ви це собі уявляєте?”

Журналіст попросив відповісти “без деталей”.

“Без деталей давайте так. Ви ж розумієте, що щось надто часто порушуються норми безпеки в Російські Федерації. Це аномально, так просто не буває”, – відповів Буданов.

Начальник ГУР не став відмовлятися від свого прогнозу про те, що навесні українські війська увійдуть до Криму: “В мене ще є проміжок часу”.

На уточнювальне запитання про те, чи багато його прогнозів справдилися, Буданов сказав, що справдилися всі.

“Абсолютно всі. У нас все йде за графіком”, – заявив начальник ГУР.

Немає результатів
Подивитися усі результати
Inshe.tv

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології

© 2025 inshe.tv