“Навіть Херсон більш проукраїнський”. Откровения николаевского губернатора Савченко о Николаеве в группе для своих


06:3122.02.2017

Как сообщало Инше ТВ, вчера, через четыре месяца после назначения Алексея Савченко главой Николаевской облгосадминистрации, Верховная Рада проголосовала за прекращение его депутатских полномочий. После этого в закрытой нардеповской группе он выдал такой текст. Даем без правок и купюр.

“Шановні друзі! Шановні народні депутати! Шановна фракція БПП!
Дякую вам всім за нашу конструктивну плідну працю!
Хочу особисто подякувати Президенту за те, що довірив та прийняв у свою команду.
Хочу окремо подякувати першому керівнику фракції – мудрому та досвідченому Юрію Луценку, який завжди підказував та надихав.
Хочу подякувати за чітку, стійку, відверту, конкретну та чоловічу позицію Ігорю Кононенку.
Хочу подякувати всім депутатам , та депутатам УДАРу, які мене підтримали.
Хочу подякувати Миколаївським народним депутатам, які разом зі мною у цей час.
Сьогодні я керую однією з важливих та проблемних областей нашої держави. Вона має 65% латентного сепаратизму, а більшість населення розмовляє російською мовою.
Миколаївська область завжди голосувала за Партію регіонів, а потім – Опозиційний блок.
Навіть Херсон більш проукраїнський!
Чому так сталося? Тому що ,
Або це була велика увага до регіону тодішньої (ПР), Або зруйнований та знищений разом з іншими сільськогосподарськими підприємствами Чорноморський суднобудівний завод, який, до речі, досі належить Новінському. Або від того, що сьогодні не працює суднобудівний завод «Океан», який теж опосередковано взяв собі пан Новінський. Або банкрутство суднобудівного заводу ім. 61 комунара.
А може те, що протягом 12 років все доводилося до банкрутства, щоб продати і сьогодні ми маємо стійкій, вибудуваний клан панів та царів.
Сьогодні для того, щоб поховати воїна, який загинув на сході нашої країни, мені треба особисто відпрацьовувати організаційні питання та залучати людей. Тому що на похорон приходить не більше 30 осіб.
В занепаді знаходяться дороги, та Вся інфраструктура. Майже не працюють підприємства.
Все повільно тече на містечковому рівні.
Немає простих умов. Навіть немає повноцінного Інтерсіті з Києва. Він зупиняється за 50 км від міста.
Про аеропорт та залізничний вокзал, який насправді є звичайною (платформою), я взагалі мовчу.
Експортери та потужні сільгосппідприємства працюють в області,Але багато з них сплачують податки – тільки ПДФО, а решта осідає в офшорах їх заможних дітей або родичів.
47 потужних підприємств, які мали сплачувати податки на місці, у яких великі оборудки, вилучили з області і відправили до Офісу великих платників податків в Одесі.
Затверджений Президентом митний експеримент «завалений» тим, що до митниці не доведені конкретні плани, тому за січень з митниці нічого не перераховано до місцевого Фонду доріг. Така ж ситуація чекає нас і в лютому.
Адміністрація морських портів повністю вилучає з місцевого бюджету всі надходження і спрямовує кошти на центральний рівень.
Що залишається?  Залишаються дороги, розбиті зерновозами.
Залишаються збанкрутілі підприємства, які своїм панам на користь та Просто буферна зона…
Але в нашій потужній команді, разом з нашим Президентом, якого ми не маємо права підвести, залишаються сила, віра і надія відбудувати те, що було зруйновано до нас.
Так, ми робимо помилки. Будь-яка людина робить помилки.
Але ми – відбудовуємо і відбудуємо!
Сьогодні моїй команді дуже важко знайти міжнародного інвестора. І будь-яка дестабілізація ситуації, будь-які провокаційні дії, які спрямовані на користь російської федерації – вони взагалі унеможливлюють спілкування з міжнародними організаціями. Тому що Миколаївщина – це південь країни.
Тому Ми – зробимо дороги, Відновимо аеропорт, Ми знайдемо гроші і перетворимо «платформу» на сучасний залізничний вокзал. Ми здатні боротися з корупцією і з покидьками, які вимагають хабарі у людей. Ми це вже довели відкритими справами на керівників районів і державних підприємств.
Я зроблю все можливе, щоб наш народ Пишався Президентом та Вами .
Я підніму рівень довіри до влади!
Я це зроблю. Сподіваюсь на вашу підтримку. Слава України”.

Запомним этот текст. Он нам пригодится для оценки деятельности губернатора Савченко.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube