Заява Федеріки Моґеріні від імені Євросоюзу щодо Криму


13:5816.03.2015
Share Button

Пройшов рік з часу проведення незаконного і неправомірного «референдуму» та подальшої незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією. Європейський Союз залишається твердо відданим суверенітету і територіальній цілісності України.

Європейський Союз не визнає і продовжує засуджувати акт порушення міжнародного права. Незаконна анексія Криму і Севастополя Російською Федерацією є також прямим викликом міжнародній безпеці, що має серйозні наслідки для міжнародного правопорядку, який захищає єдність і суверенітет усіх держав.

Європейський Союз залишатиметься відданим повному дотриманню своєї політики невизнання, включаючи за допомогою обмежувальних заходів. ЄС знову закликає країни-члени ООН розглянути схожі заходи невизнання у відповідності до Резолюції Генеральної асамблеї ООН 68/262.

Євросоюз вкотре заявляє про свою глибоку стурбованість нарощуванням військової міці та погіршенням ситуації з правами людини на кримському півострові, включаючи відмову у свободі слова та переслідування осіб, які належать до меншин. ЄС повторно закликає надати міжнародним організаціям і особам, які опікуються питаннями захисту прав людини, повний, вільний та безперешкодний доступ до всієї території України, включаючи Крим і Севастополь.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


© Inshe.tv

Share Button