Міська дитяча лікарня №2 Миколаєва отримала $800 тис. від Тайваню. На що планують витратити кошти (ВІДЕО)


09:3817.06.2022

Миколаївська міська дитяча лікарня №2 отримала $800 тис. від Тайваню.

У відео, опублікованому на фейсбук-сторінці Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, розповідається, на що витратять кошти, передає Інше ТВ.

Так, за словами голови обласної ГО «Спілка жінок України» Таміли Бугаєнко, пошти надійшли напряму на валютний рахунок лікарні 1 червня.

А директор Миколаївської обласної дитячої лікарні №2 Любов Савчук розповіла, на шо витратять кошти після перемоги.

«За ці кошти ми плануємо відремонтувати дах лікарні, який постраждав від обстрілів російських ракет, а також провести ремонти у відділеннях лікарні, щоб наші маленькі пацієнти з задоволенням тут лікувалися, і батьки, які знаходяться поряд з ними, також були в умовах, які відповідають європейським стандартам», — сказала Любов Савчук.

Начальник УОЗ Миколаївської міськради Ірина Шамрай нагадала, що у міський дитячій лікарні №2 жодного разу не проводився капітальний ремонт – тільки поточний, тому ці кошти від Тайваню нададуть можливість трансформувати цей лікувальний заклад у сучасний, який буде відповідати усім стандартам.

Як повідомляло Інше ТВ, на 1 червня 2022 року у Миколаєві залишилось вчетверо менше дітей, ніж було до російського вторгнення.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міська дитяча лікарня №2 Миколаєва отримала $800 тис. від Тайваню. На що планують витратити кошти (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube