7 студентів Миколаївського будівельного коледжу, які зараз боронять державу в лавах ЗСУ та ТРО, онлайн захистили дипломні роботи (ФОТО)


15:4413.06.2022

У Миколаївському будівельному фаховому коледжі КНУБА відбувся захист дипломних проєктів студентами заочного відділення зі спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Галузеве машинобудування».

7 дипломників на сьогодні боронять нашу державу в лавах ЗСУ та ТРО.

Про це повідомив заступник директора коледжу з навчальної роботи Олексій Щербина, передає Інше ТВ.

Підбір тем дипломних проєктів був акцентований на вирішення проблем сучасного будівництва, відповідності будинків сучасним реаліям, підвищення ефективності експлуатації, ремонту та удосконалення конструкцій будівельної техніки та обладнання в умовах воєнного часу та необхідності швидкої відбудови країни.

Голови кваліфікаційних комісій Коровій Д.Л. директор ТОВ «ДІКОР БУД» та Рашківський В.П., завідувач кафедри будівельних машин КНУБА, а також члени комісії відмітили високу мотивацію студентів підвищувати свою кваліфікацію, а також продовжувати навчання.

Як повідомляло Інше ТВ, З 1 вересня Міносвіти збирається відновити навчання в режимі офлайн

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'7 студентів Миколаївського будівельного коледжу, які зараз боронять державу в лавах ЗСУ та ТРО, онлайн захистили дипломні роботи (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube