В Новому Бузі вилучено з незаконного продажу близько 39 кг риби без відповідних документів (ФОТО)


08:0212.05.2022

Вчора, 11 травня, державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля спільно з нацполіцією Миколаївщини здійснили перевірку дотримання порядку реалізації водних біоресурсів на ринках області.

Про це повідомили у Миколаївському рибоохоронному патрулі, передає Інше ТВ.

Так, в м. Новий Буг рейдова група викрила громадянина, який здійснював збут свіжої риби: судак звичайний, товстолоб і лящ. У реалізатора були відсутні накладна та сертифікат якості на 38,5 кг водних біоресурсів.

В результаті проведених заходів до рішення суду із продажу вилучено близько 39 кг водних біоресурсів та передано місцевій теробороні.

На винних осіб оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Нагадаємо, що санкція даної статті передбачає накладання штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Риба, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості, як правило, незаконно виловлена. Отже, купуючи таку рибну продукцію, ви підтримуєте браконьєрів, і тим самим, стимулюєте їх до нових правопорушень.

Як повідомляло Інше ТВ, 10 травня на ринках Миколаєва вилучено з продажу 12 кг риби без відповідних документів (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Новому Бузі вилучено з незаконного продажу близько 39 кг риби без відповідних документів (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube