Миколаївські спортсмени зійшли на першу та другу щаблі п’єдесталу міжнародних змагань зі стрибків у воду

12:2907.05.2022

Наші спортсмени продовжують підніматися на п’єдестали пошани міжнародних змагань.

Як повідомили у Федерації України зі стрибків у воду, медаліст юнацьких чемпіонатів світу та Європи Богдан Чижовський виграв Відкритий Чемпіонат Хорватії зі стрибків у воду із сумою 364,80 бали.

Його колега по команді Данило Коновалов, який на домашньому чемпіонату світу серед юніорів в Києві здобув золоту та срібну нагороди і також має в активі медалі з юнацької Європи, став другим ( 363,75).

Нагадаємо, що і Богдан Чижовський, і Данило Коновалов – миколаївські спортсмени.

Миколаївські спортсмени зійшли на першу та другу щаблі п'єдесталу міжнародних змагань зі стрибків у воду 1

Як повідомляло Інше ТВ, 3 грудня 2021 року миколаївець Данило Коновалов став чемпіоном світу зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну (ВІДЕО).

4 грудня 2021 року миколаївці Данило Коновалов та Богдан Чижовський стали володарями срібних нагород Юнацького чемпіонату світу зі стрибків у воду (ФОТО, ВІДЕО).