Миколаївський центр медицини катастроф та Миколаївський онкоцентр отримали машини швидкої допомоги (ФОТО, ВІДЕО)


17:1430.04.2022

Це стало можливим завдяки благодійникам.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова УОЗ Миколаївської ОВА Максим Безносенко, передає Інше ТВ.

Так, дві машини було передано OBOZ Humanitäre Hilfe für die Ukraine (ФРАНКФУРТСЬКИЙ ОБОЗ група допомоги українській армії і пораненим у шпиталях). Fiat Talento Ambulance та Volkswagen T6 Ambulance, що прибули на Миколаївщину, придбані завдяки найбайдужим людям, які скидали кошти на спеціальную платформу та рахунок, і необхідна сума була зібрана у найкоротші терміни.

Усі авто в гарному робочому стані. Їх передали КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради та КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради.

Також для порятунку життя та здоров’я наших пацієнтів на Миколаївщину прибула швидка Renault Trafic, яку було передано до КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради. Це авто купили Євген Рафаловський, Костянтин Стороженко, їхні друзі і Paganel Studio.

Як повідомляло Інше ТВ, Німецька компанія передала для лікарні швидкої допомоги ліки та медичні інструменти (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський центр медицини катастроф та Миколаївський онкоцентр отримали машини швидкої допомоги (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube