Відзавтра маршрут приміського потяга Одеса – Колосівка подовжено до ст.Веселиново


20:5505.04.2022

У зв’язку з необхідністю оперативно реагувати на поточну ситуацію в регіоні Одеська залізниця відзавтра, з 6 квітня 2022 року, подовжує маршрут приміського потяга Одеса-Головна – Колосівка – Одеса-Головна до ст. Веселиново.

Про це повідомили у Одеській залізниці, передає Інше ТВ.

Потяги курсуватимуть наступним графіком:

Поїзд №6404 сполученням Одеса-Головна – Веселиново, час відправлення із Одеси о 08:21 годині, прибуття на ст. Веселиново о 12:15 годині.

Поїзд № 6405 сполученням Веселиново – Одеса-Головна, час відправлення зі ст. Веселиново о13.10 годині, прибуття на ст.Одеса-Головна о 16:58 годині.

Поїзд №6414 сполученням Одеса-Головна – Веселиново, час відправлення із Одеси о 14:43 годині, прибуття на ст. Веселиново о 18:43.

Поїзд № 6413 сполученням Веселиново – Одеса-Головна, час відправлення зі ст. Веселиново о 08:00 годині, прибуття на ст.Одеса-Головна о12:27 годині.

Одеська залізниця просить пасажирів уважно перевіряти графік курсування електропоїздів та планувати поїздки, враховуючи тимчасові зміни. Із розкладом приміських та пасажирських поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» у розділі «Рух поїздів» , на залізничних станціях та за номерами довідкових служб.

Як повідомляло Інше ТВ, з 25 березня Одеська залізниця відновила рух приміських поїздів в напрямку ст. Колосівка

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відзавтра маршрут приміського потяга Одеса – Колосівка подовжено до ст.Веселиново' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube