«І біль, і надія, і сльози, і віра»: Святослав Вакарчук побував у Миколаївському госпіталі та показав страшну колекцію прояву «братської любові» від рашистів (ФОТО, ВІДЕО)


10:3410.03.2022

Як повідомляло Інше ТВ, вчора, 9 березня, до Миколаєва приїхав Вакарчук, підбадьорити бійців на передовій (ВІДЕО).

Він побував у Миколаївській ЛШМД, щоб підтримати поранених, а також на прохання бійців показав страшну колекцію прояву «братської любові» від російських окупантів.

Світлини та відео лідер гурту «Океан Ельзи» розмістив на своїй офіційній сторінці в Фейсбук, передає Інше ТВ.

«У миколаївському госпіталі — і біль, і надія, і сльози, і віра, і підтримка, і впевненість, і любов, і розуміння, що ми стоїмо не просто на варті України проти божевільного російського агресора, а на варті усього цивілізованого світу проти абсолютного зла.

Останні фото і відео на прохання наших бійців — страшна колекція прояву «братской любві», зокрема і касетні бомби (фрагмент), що заборонені до використання на планеті, і які рашисти скидають на Україну зараз», — написав Святослав Вакарчук.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«І біль, і надія, і сльози, і віра»: Святослав Вакарчук побував у Миколаївському госпіталі та показав страшну колекцію прояву «братської любові» від рашистів (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube