Миколаївський академічний художній драматичний театр більше не російський


07:0401.03.2022

Колектив театру прийняв рішення викреслити зі своєї назви слово «російський» ще в перший день вторгнення, а зараз надіслав листи-звернення до місцевої влади, аби закріпити це своє рішення офіційно.

Про це в Фейсбук повідомив директор театру Артем Свистун, передає Інше ТВ.

«Останні п’ять років колектив Миколаївського академічного художнього драматичного театру неодноразово наголошував на необхідності змін до статуту та вилучення з назви театру слова «російський», адже проєвропейська культурна політика театру спрямована на ствердження театральної України на міжнародних теренах.

У перший день війни ми колективом театру прийняли рішення зробити це самостійно. Відтепер наш театр має назву «Миколаївський академічний художній драматичний театр». Гадаємо, заперечень з цього питання більше ні в кого не виникне.

Сьогодні ми від імені трудового колективу театру надсилаємо офіційні листи-звернення голові обласної державної адміністрації Віталієві Кіму, голові Миколаївської обласної ради Ганні Замазєєвій та голові постійної комісії з науки і освіти, інновації, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності Євгенові Горбурову для подальшого вирішення цього питання.

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації!», — написав Артем Свистун.

Як повідомляло Інше ТВ, Громади міст-побратимів Миколаєва підтримують українців (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський академічний художній драматичний театр більше не російський' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube