На Миколаївщині з виправної колонії не відпустили на волю людину, яка вже відбула покарання


16:1225.01.2022

За результатами проведеної Вознесенська окружна прокуратура Миколаївської області перевірки в державній установі “Арбузинська виправна колонія (№ 83)” виявлено порушення положень Кримінально-виконавчого кодексу України під час обрахування строку попереднього ув’язнення в строк відбування покарання засудженому.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Зокрема, термін призначеного судом покарання одному із засуджених, який відбував покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, закінчився ще 4 грудня 2021 року, однак його продовжували безпідставно утримувати в установі виконання покарань

Лише на виконання вимог вказівки окружної прокуратури 20.01.2022 засудженого було звільнено з установи виконання покарань.

Крім того, окружною прокуратурою за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відповідні відомості з попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 365 КК України.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині ДБР затримало працівника Арбузинської колонії, який вимагав гроші у засудженого за «спокійне» відбування покарання (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині з виправної колонії не відпустили на волю людину, яка вже відбула покарання' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube