В Миколаєві 95 будинків без лічильників. Якщо до кінця опалювального сезону вони не перейдуть на індивідуальне опалення, лічильники їм встановлять


11:4720.01.2022

Вчора, 19 січня, під головуванням віцемера Дмитра Лазарєва відбулося чергове засідання робочої групи з переходу на індивідуальне опалення.

У засіданні взяли участь керівники ТЕЦ Віталій Питько та «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Про це повідомили в Департаменті енергетики Миколаївської міської ради, передає Інше ТВ.

Під час засідання Начальник управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації Євген Гладков зазначив, що централізоване опалення у класичному вигляді наразі залишилося лише в обласному центрі. Крім того, за його словами, за новими ДБН індивідуальне опалення дозволяється тільки в будинках з поверховістю не вище трьох, тоді як раніше, наприклад, у Первомайську, встигли перейти від централізованого опалення навіть дев’ятиповерхівки.

Також під час засідання ще раз була озвучена інформація, що будинків без лічильників, які варто було б перевести на індивідуальне опалення, на даний момент близько ста. 41 з них опалюється ТЕЦ, це 514 квартир, і 54 будинки без лічильників обслуговуються «Миколаївоблтеплоенерго»

Віталій Питько говорив про те, що у тих будинках зі списку, які до закінчення опалювального сезону не зможуть перейти на індивідуальне опалення, підприємство встановлюватиме загальнобудинкові лічильники.

Насамкінець додамо, що спеціалістами департаменту за дорученням керівника, Володимира Алєксєєва, була підготовлена інтерактивна карта, де позначені всі 95 проблемних будинків. Інформація на карті постійно актуалізується, і найближчим часом буде складено черговість, у якій на об’єктах будуть виконуватись роботи.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївцям, які отримали великі платіжки від ТЕЦ, планують зробити перерахунок. Якщо «Нафтогаз» дозволить

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві 95 будинків без лічильників. Якщо до кінця опалювального сезону вони не перейдуть на індивідуальне опалення, лічильники їм встановлять' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube