Операція «Акциз»: миколаївські поліцейські вилучили з незаконної реалізації майже 6 т та понад 18 тис. пачок фальсифікованої підакцизної продукції (ФОТО)


17:4619.01.2022

Впродовж жовтня-грудня 2021 року дільничні офіцери поліції  провели 11 137 перевірок, у тому числі, магазинів, торгових павільйонів, кіосків, місць стихійної торгівлі та ринків, у ході яких задокументували 296 фактів реалізації алкоголю та тютюну без марок акцизного податку та порушення порядку провадження господарської діяльності: 233 — за ст. 156 КУпАП та 63 — за ст. 164 КУпАП.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

З незаконного обігу правоохоронці вилучили 5157 літрів лікеро-горілчаних виробів на суму понад 440 тис. гривень та 17 304 пачки тютюнових виробів на суму понад 864 тис. гривень.

Також у Первомайську слідчі розпочали розслідування кримінального провадження за ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів», а у Миколаєві за ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального кодексу України.

З початку 2022 року працівники підрозділів превенції області здійснили 1836 перевірок магазинів, місць стихійної торгівлі та ринків, під час яких виявили 44 факти реалізації алкоголю та тютюну без марок акцизного податку та порушення порядку провадження господарської діяльності: 34 – ст. 156 КУпАП та 10 — ст. 164 КУпАП. У ході оперативно-профілактичних заходів поліцейські вилучили 762 літри алкоголю та 473 пачки тютюнових виробів на суму понад 90 тис. гривень.

Нині перевірки торгових об’єктів продовжуються. У разі встановлення випадків реалізації підакцизної продукції з порушенням вимог законодавства України поліція просить громадян інформувати про це за номером 102.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині «обеззброїли» підпільний цех із виробництва контрафактного алкоголю (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Операція «Акциз»: миколаївські поліцейські вилучили з незаконної реалізації майже 6 т та понад 18 тис. пачок фальсифікованої підакцизної продукції (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube