«COVID-19 – це складна хвороба, яка шукає у людини слабкі місця», — розповів Олександр Трайтлі, який також перехворів


16:5914.10.2020

Під час онлайн-брифінгу заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі розповів, що на власному досвіді знає, яка насправді небезпечна коронавірусна хвороба, адже і сам нею вже перехворів.

«Навіть не дивлячись на те, що я переніс хворобу в досить легкій формі, відчуття не з найприємніших, адже це не звичайний грип. COVID-19 – це складна хвороба, яка шукає у людини слабкі місця, які потім починає атакувати», — зазначив він.

Олександр Трайтлі повідомив, що Миколаївська облдержадміністрація з свого боку буде робити все для того, аби убезпечити громадян від цієї хвороби. З цією метою в Миколаївській області проводиться ряд заходів із запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Так, враховуючи статистику захворюваності серед дітей та персоналу у ЗДО та ЗСО, було запропоновано перевести заклади освіти на дистанційну форму навчання або розпочати канікулярний сезон з 15 по 30 жовтня з метою покращення епідеміологічної ситуації в області.

Крім цього, Олександр Трайтлі зазначив, що в місті Миколаїв спостерігається найбільший темп захворюваності, і для того, аби покращити ситуацію і не допустити переходу міста до «червоної» зони, було запропоновано провести попередні обмежувальні заходи, зокрема заборонити роботу з 22-ї до 7-ї години розважальних закладів та суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Також Олександр Трайтлі звернув увагу на те, що попередня робота щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби – це спільна відповідальність. Він наголосив на тому, що першочергово всі громадяни маються дотримуватися масочного режиму в місцях масового скупчення людей та соціальної дистанції.

«Я вас закликаю ставитися до цієї ситуації дуже серйозно, адже зараз вже починається сезон похолодань, і сімейним лікарям буде складно відрізнити коронавірусну хворобу від однієї з гострих респіраторних вірусних інфекцій. Тому для того, аби не допустити масового зараження, будь ласка, будьте відповідальними один перед одним. Бережіть себе та своїх близьких», — звернувся до громадян Олександр Трайтлі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«COVID-19 – це складна хвороба, яка шукає у людини слабкі місця», — розповів Олександр Трайтлі, який також перехворів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube