Всім-всім-всім! Звернення голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка


13:0901.10.2020

Доброго дня всім! Я хочу звернутися до всіх керівників державних підприємств, до керівників великих підприємств, приватного бізнесу у сфері послуг для населення: ресторани, кафе, клуби, магазини тощо, до перевізників, які надають послуги з перевезення населення в Миколаєві та в Миколаївській області. Також до мерів міст Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, Первомайська, Очакова, голів районних державних адміністрацій та голів ОТГ.

Я рекомендую Вам бути відповідальними перед людьми!!!

Увімкніться!!! Це не жарти!!!

Хочу звернути Вашу увагу на статистику захворюваності й на те, як дотримуються правил карантину в Миколаївській області! А це ще не пізня осінь і навіть не зима, коли ризик захворювання зросте через грип, ГРВІ та інших вірусних захворювань, які здатні погіршити ситуацію.

Що з вами відбувається? Або ви забули про здоров’я наших людей ??? Або це неважливо? Ви усі поринули у передвиборчі перегони та ігноруєте всі правила карантину, не звертаючи увагу на ситуацію, яка погіршується кожен день!!!!

Де ваша громадянська позиція??? Де турбота про людей!!! Або боротьба за владу дорожча за здоров’я і життя наших співвітчизників???

Ви абсолютно недооцінюєте ситуацію!!!!!

Відкрийте очі!!!

Подивіться на те, як правил карантину взагалі ніхто не дотримується!

Кого ви обманюєте? Коли говорите мені, що все дотримується і контролюється, то просто подивіться навколо та зніміть нарешті рожеві окуляри!!!

Масові заходи, в магазинах, в кафе, в транспорті та інших місцях дозвілля майже всі люди ходять без масок, дистанції немає, як і не має контролю!!!

Що потрібно зробити, щоб Ви вже почули?!

Це COVID-19 !!! Небезпечна інфекція, і вона забирає життя. Життя наших з вами людей, а це чиїсь батьки, мами, папи, бабусі, дідусі та діти!!!

Комусь пощастить і він перехворіє в легкій формі, а комусь, на жаль, так не пощастить. Ми повинні з вами робити все для того, аби не допустити масовості захворювання на COVID-19!!!

Підкреслюю, ВСЕ, що від нас і не від нас залежить! Захистити наших з вами людей, навіть, якщо вони цього не розуміють і не оцінять. Але з часом розуміння прийде, ми всі однакові, ми люди та маємо в першу чергу об’єднуватися, піклуватися один про одного!!!

Знайте! Кожен хворий і померла людина – це наша відповідальність!!! Підкреслюю, НАША З ВАМИ!

Звертаюся до керівників правоохоронних органів Миколаївської області!!!

Відреагуйте на те, як «дотримуються» правил карантину! Рекомендую посилити контроль і відповідальність за порушення!!!

Всі, хто усвідомлює серйозність ситуації, мене зрозуміють!!!

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Всім-всім-всім! Звернення голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube