В умовах пандемії COVID-19 у Миколаївській області працюють 89 бригад швидкої допомоги


12:3901.10.2020

Під час онлайн-брифінгу головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради Андрій Самойлов розповів, як працюють бригади швидкої допомоги в умовах пандемії.

Він зазначив, що кожен день у Миколаївській області на екстрені виклики виїжджає 89 машин швидкої допомоги. У місті Миколаєві працює 25-27 автомобілів.

«Усі працівники працюють у максимальному режимі. Завантаженість медичного працівника в умовах пандемії коронавірусної інфекції дуже висока, майже усі працюють на 1,5 ставки. Радує те, що трошки знизився дефіцит водіїв і якщо узимку дефіцит складав 25%, то сьогодні нестача водіїв складає 8-10%», — сказав Андрій Самойлов.

Відповідаючи на питання щодо комплектації бригад швидкої допомоги засобами індивідуального захисту та дезінфекції Андрій Самойлов розповів, що КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» підписано с НСЗУ пакет послуг COVID-19 яким передбачена постійна закупівля ЗІЗ.

«Цей пакет достатньо прийнятний, на сьогодні ми маємо ЗІЗ на місяць — півтора на всі 89 бригад. І я абсолютно точно можу сказати, що до кінця 2020 року, навіть якщо кількість пацієнтів буде збільшена, у нас достатньо коштів щоб постійно поновлювати запаси ЗІЗ», — сказав Андрій Самойлов.

Стосовно тестування на коронавірусну інфекцію працівників бригад швидкої допомоги головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надав роз’яснення, що виклик медичного працівника до пацієнта з підозрою на COVID-19, або з підтвердженим випадком COVID-19 не передбачає обов’язкового тестування медичного працівника оскільки він використовує у своїй роботі ЗІЗ, але при наявності будь яких симптомів: погіршення стану, висока температура, наявність контактів з хворими на COVID-19 медичний працівник проходить тестування на коронавірусну інфекцію.  

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В умовах пандемії COVID-19 у Миколаївській області працюють 89 бригад швидкої допомоги' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube