В Україні стартує Всесвітній день прибирання: Миколаїв долучиться теж


13:3216.09.2020
Share Button

Цієї суботи, 19 вересня, о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«У межах акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!», загальна ідея якої полягає в тому, аби допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент ГО “Let’s do it, Ukraine!” Юлія Мархель.

У Миколаєві центральною локацією для прибирання обрали креативний простір “Понтон”. Окрім очищення території, організатори планують її оновити – поставити нові лавки і пофарбувати декорації. Паралельно у місті проходитиме суботник в Балабанівському лісі, а на окремі локації по всій області збирати сміття вийдуть студенти, школярі, ГО “Молодь України”, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації. 

Акція відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм та правил техніки безпеки. Учасники прибирання обов’язково повинні бути в захисних масках і рукавичках. Якщо ж вийти на локацію змоги немає, організатори пропонують альтернативні шляхи. Наприклад, видалити зайву інформацію з телефону або почистити електронну пошту, щоб розвантажити центри баз даних і зекономити електроенергію. Також можна встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» і позначити забруднені й очищені території свого міста. 

Всесвітній день прибирання проходить за підтримки ряду Міністерств, серед яких Міністерство молоді та спорту України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України. У 2015 році до акції долучилося понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях, а у 2017 ГО “Let’s do it, Ukraine!” об’єднала понад 1 100 000 учасників та 4760 локацій по всій території країни.

Як повідомляло Інше ТВ, Школярів Миколаївщини закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button